Wpis z mikrobloga

jak ostatni raz miałam taka sytuacje, to piwo z kumplami okazało się mieć cycki i dobrze się ruchac ¯\(ツ)/¯


@pollyanna: moja znajoma tez sie przespala ze swojego bylego nowa dziewczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@naizdne Nie rozumiem jak można nie móc poradzić sobie z domofonem XD jakbym nie był #!$%@? potrafiłem zawsze zachować minimum świadomości aby poradzić sobie z tak heroicznym zadaniem jak otwarcie drzwi do domu XD

  • Odpowiedz
@naizdne: Ja bym zerwał. Jak można mieć swoją drugą połówkę w dupie.. Strasznie na to wyczulony jestem. On powiniem być smutny że nie ma go z Tobą, a nie mieć #!$%@? na Ciebie, że się martwisz, przejmujesz.
  • Odpowiedz
@naizdne czego oczy nie widzą tego sercu nie żal, tak samo czego się nie pamięta po takim wyjściu #!$%@? jak szpadel. Twój chłopiec nawet jakbybyl szczery to po prostu może nie pamiętać że przelizal jakaś laskę i robił jej palcowe przy macanku. Pato zwiazek
  • Odpowiedz
@naizdne: o kurcze, wiem co przechodzilas.
Moj niebieski kiedyś tak sie nawalil na imprezie firmowej, ze nie miałam z nim kompletnie kontaktu. Spał w pokoju u koleżanki z pracy, bo do swojego nie potrafił sie dostać , a ona go zaprowadzila do siebie (mialam dwuznaczne mysli i podejrzenia). Byłam mega wściekła.

Ale zrozumiał, że alkohol trzeba umieć pic. Dla swojego i czyjegoś dobra.

Jestem w stanie zrozumieć, ze nie
  • Odpowiedz
@ruok: tak, właśnie tak... Ale wierzę, ze nie byl w stanie nic więcej zrobic jak spać.
Cieszę sie, ze go zgarnela. Moglo to sie skończyć kima... W sumie nie wiem gdzie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz