Wpis z mikrobloga

Siemano ludzie.

Taki grubszy temat. Leciałem dość grubo przez ostatnie kilka lat (zielsko 80% czasu plus pare piwek dziennie, niekiedy jakies ecstasy) - to jest temat w ogóle na #!$%@? elaborat, ale oszczędzę wam tego. Chodzi o to, że zmieniam w zupełności, drastycznie swoje życie - wiem, że nie ma żadnych magicznych tabletek na energię - sport, sport, sport.

Ale chodzi mi o zupełnie legalne jednostki energii, no yerba mate? Będę musiał dużo myśleć i pobudzać kreatywność. Szybkość umysłu. Co byście polecili?

#pytanie #dieta #yerbamate
  • 18
@free-wishingwell: yerba oczywiście będzie extra dla Ciebie. A jak potrzebujesz już mega kopa, to czysta, naturalna, sproszkowana guarana do zjedzenia, polecam. Można na niej całą noc nie spać.
Tylko nie przesadzaj, żeby się nie zajechać! Odpoczywać też trzeba, bo inaczej nic nie będziesz miał z otwartości umysłu i kreatywności, tylko przepalona żarówka Ci zostanie.
@Kacorek: Jeszcze dwa pytanka, znalazłem też tę strony - https://pl.swissherbal.eu/sklep/noopept/ - możemy założyć, że jakościowo będzie ten sam produkt co ze strony, którą podałem wcześniej, prawda? Tylko nie wiem jak porównać to ilościowo/cenowo - na jednej strony mamy 100 kapsułek (nie ma podanych gramów) za 129zł, na swissherbal mamy 10 gramów za 169zł = chyba zdecyduję się na swissherbal.

Poczytałem troszkę HR, co myślisz o cholinie, aby zapobiegawczo też kupić? -