Wpis z mikrobloga

@Jarczur: wyżej niby pisali, że zamienniki chodzą po 3-4 stówy, nie wiem czy to do końca dobry pomysł, #!$%@? wie jak z jakością (nie tyle co obrazu, co samego "szkła"). Kiedyś w RN4 wymieniałem 3x wyświetlacz (zamienniki po 8 dych), bo 2 razy strzelił (co prawda z mojej winy, ale nie spodziewałem się, że to takie kruche gówno)
@nehvaleem: to, że funkcje działają to nic niezwykłego (choć może w przypadku Samsungów jednak naprawdę niezwykłego), miałem do czynienia z gruzami Huaweiami. O ile płyta główna po piździe nie dostanie, to reszta leci do przekładki, no, ale koszta.
@Jarczur Żadne siajomi , weź Samsunga A50 , kosztuje ok 999zł , skaner optyczny w ekranie , 4gb ram i 128 wewn. , trzy aparaty (25mp główny , do głębi ostrości 5mp i szeroki kąt 8mp) I jest napewno lepszy soft niż to miui , a jak xiaomi to tylko seria A
Żadne siajomi , weź Samsunga A50 , kosztuje ok 999zł , skaner optyczny w ekranie , 4gb ram i 128 wewn. , trzy aparaty (25mp główny , do głębi ostrości 5mp i szeroki kąt 8mp) I jest napewno lepszy soft niż to miui , a jak xiaomi to tylko seria A


@bolagcebulag: a jak szajsung to nigdy przenigdy A bo to padlina.