Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@theromanpolan, naprawdę maksymalny poziom Twojej argumentacji to zablokowanie odpowiadania w Twoich postach? Dla mnie to dno.

Wracając do tematu z https://www.wykop.pl/wpis/43377563
Dzięki za potwierdzenie.
Nie napisałem niczego co nie jest prawdą.
Dominacja BTC jest obecnie kolosalna, i nie widać żadnego zagrożenia.
BTC możesz już śmiało porównywać w market cap na tle walut z rynku fiat, bo podium krypto ma już od dawna.
https://fiatmarketcap.com/

Skoro dalej wrzucasz ankiety z idiotycznymi i predefiniownymi tylko przez Ciebie odpowiedziami, w świetle powyższego, to widać że najzwyczajniej to ślepo wypierasz, a Twój mózg nie może tego zaakceptować.
Dobre info jest takie, że to można leczyć.
Zacznij od zrobienia sobie przerwy od mikrobloga.

Wklejasz marketcap Tethera który nie dość że jest stablecoinem to obecnie jest go na rynku niewiele w porównaniu do BTC, totalny bezsens byle dodać posta.

Szkoda Twojego czasu.
Tak długo jak nie masz argumentów, tak długo będziesz naczelnym pajacem tagu.
Chyba, że taki masz cel.
#bitcoin #kryptowaluty
  • 6
naprawdę maksymalny poziom Twojej argumentacji to zablokowanie odpowiadania w Twoich postach? Dla mnie to dno.


@Kone1963: Ja jestem prawie pewien, że moron kiedyś pisał, że jest makrelą giełdową. No, ale jakoś tak wyszło, że gadaliśmy o tym i napisałem mu, a on, że mam w ciągu X czasu mu dać komentarz gdzie o tym pisze albo mnie zablokuje. No i mnie zablokował xD
@Kone1963: To jest idiota. Jest wiele wskaznikow mowiacych o tym ze domniacja btc to ponad 90%. Dziwie sie czemu nie 100% skoro tylko bitcoin jest walutą. Reszta to cyfrowe tokeny spekulacyjne
@Dantte: 1 BTC jest ponad dwa razy większy niż wszystkie 2474 shity. To przecież bezsens bo wiadomo że większość z nich padnie.

Niedawno ktoś tu zwrócił też słusznie uwagę że wszystkie stablecoiny nie powinny być w tym uwzględniane a są.

Ja się nie jaram że dominacja BTC rośnie, bo to że reszta jest pusta to oczywiste. Dla mnie wzrost dominacji BTC to po prostu pięknie widoczne umieranie shitów...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kone1963: więcej nie marnuj na niego czasu, to nawet nie troll bo mam wrażenie, że on tak na serio. To zwyczajnie waste of space, każdy bit w internetach który wypełnił jest zmarnowanym, a każda sekunda spędzona na interakcje z nim bezpowrotnie stracona.

Różnie bywa na tym tagu i zazwyczaj więcej tu jadu niż miodu, ale tylko on jest tak beznadziejnym przypadkiem.
@Kone1963: ja tylko chciałem coś dodać odnośnie dominacji btc, okolice 70% to już szczyt, ale twierdzę to tylko albo aż na podstawie 2 trójkątów, które się formują na tym wykresie, jeden kilkku miesięczny i drugie prawie 2-letni, myślę, że do końca tego roku spokojnie zobaczymy, kto miał rację a kto ię mylił, i czy faktycznie nie było żadnych znaków na to, że dominacja btc jest w zczycie, a co do romka