Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, idę dzisiaj do Douglasa, jako że średnio jestem obeznany w temacie perfum, może coś mi doradzicie na jakie zapachy mógłbym zwrócić uwagę, Szukam czegoś na co dzień. Ostatnio byłem w Hebe, zbyt wiele testerów nie mieli, w pierwszym kontakcie, spodobał mi się Dior Sauvage, Hugo Boss Night, David Beckham Classic blue, Bois de Vetiver. Może macie jakieś ciekawe propozycje?

#perfumy
  • 9
@Voordt: Mercedes Benz i Mont Blanc z budzetowek, ale zajrzyj do tagu, bedize Ci latwiej. I nie polecam zakupow w tych perfumeriach, normalnie te zapachy sa duzo, duzo tansze, a w poradniku jest link do najlepszej wyszukiwarki perfum w PL :).
@Voordt: Aż dziwię się, że jeszcze nikt nie napisał, żebyś dał sobie spokój z tymi wymienionymi przez Ciebie. ( ͡º ͜ʖ͡º) Mam Sauvage i Boss Bottled Night, obydwa bardzo podobają się kobietom, z tym że Boss ma bardzo kiepską trwałość, za to Sauvage bardzo dobrą. Jeśli Ci się podobają, to bierz, ale z internetu. @mekekeke polecił dobrą kopię Sauvage, ma słabszą trwałość, ale bardzo podobny, i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mekekeke @Finnophile Dzięki Mireczki, tak jak mówię jestem tutaj bardziej z zapytaniem do Was o coś co polecacie poniuchać, w Hebe w którym byłem był słaby wybór tym bardziej testerów,więc napisałem tylko o tych które przetestowałem.