Wpis z mikrobloga

@baetky: @theodolit: @KrakenFromKrakenowo: Pomysł bardzo ciekawy i aktualny. Szklane opakowania do napojów są aktualnie niezbyt praktyczne i o to chyba jest ten cały ból. Przerażać zaczyna mnie ten caly fakt ze zostaje po mnie w krótkim czasie tona śmieci. Dobrze ze zgniatam te plastikowe opakowania i roluje je w rolkę, bo inaczej zajmowałyby jeszcze więcej powierzchni. Pamiętam jak nosiłem napoje w szklanych butelkach w wiklinowym koszyku w latach 90`tych.
s.....a - @baetky: @theodolit: @KrakenFromKrakenowo: Pomysł bardzo ciekawy i aktualny...

źródło: comment_NlhUAu2NtWfG0rfmH503cdCmMjIrcLUl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@syngaja: szczerze mówiąc napoje to jedno, ale skala pakowania różnych pierdół jest za duża. Dobrym przykładem jest np cukier - sa np schroniska, czy restauracje gdzie stoi klasycznie cukierniczka z sypkim cukrem i jakoś wszyscy dają rade, a ile bez sensu saszetek z cukrem się używa?

jest masa takich rzeczy i skupianie się na czyms jednym jest głupie - duzo ludzi w barach wybiera sztucce jednorazowe, a nie metalowe z obiegu
  • Odpowiedz
@bvszky: Też mnie te paki rozwalają - 7 opakowań z czego ponad połowa to powietrze. Przynajmniej jakościowo to całkiem dobre chipsiory.
Ale co mnie najbardziej w UK irytuje to te pro-konsumpcyjne promocje typu 3 sztuki za 5 funtów a 1 sztuka za 2. Albo w jednym opakowaniu #!$%@? tyle owoców czy warzyw, że jak chcesz kupić tylko dla siebie (albo w rodzinie nikt poza tobą tego nie je) to nie przejesz.
  • Odpowiedz