Wpis z mikrobloga

Testujemy legalny susz CBD o serowym aromacie :) Susz jest dobrze wysuszony, topy są luźne, a sama ilość liści i łodyg jest bardzo mała. Po pozytywnych badaniach zawartości: 0,07% THC i 3% CBD

Jeśli też chcecie spradzić legalną marihuaninę to mamy do końca tygodnia rabat -10% na serową odmianę.
Wystarczy wpisać kod: **WYKOPCBD_Cheese** podczas zamówienia.

https://sklepzmarihuana.pl/Susz-konopny-CBD-3-Cheese-2g

#wykopjointclub #marihuana #cbd #420 #konopie
SklepzMarihuana - Testujemy legalny susz CBD o serowym aromacie :) Susz jest dobrze w...

źródło: comment_r3AB9mb47Ajt1DzsiNht9rFQqGcv98Ey.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SklepzMarihuana: spojrzałem na stronę jak to wygląda, przecież to zupełnie niezbity kwiatostan z dużą ilością liści, widziałem dużo lepsze outdoory, jeśli to jest poziom komercyjnego zioła (bez znaczenia ze cbd) w Polsce to jedno wielkie XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SklepzMarihuana: jak byk macie określenie SUSZ KONOPNY

Ale nie, wy musieliscie się nazwać sklep z MARIHUANA

Po co? Żeby ludziom kojarzyło się z egzotyczną nazwą? Żeby mylnie sądzili że to sklep z suszem THC?

Skąd to miłość do obcej nazwy MARIHUANA skoro mamy piękne słowo KONOPIA.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@SklepzMarihuana: ponieważ to jest nick, nick nie musi mieć nic wspólnego z rzeczywistością. Nazwa produktu już zdecydowanie.

Gdybym sprzedawał jointy to nazwałbym je skręty, a nie jointy ()

W opisie
  • Odpowiedz
@SklepzMarihuana: Testowałem susze od konopnego sklepu i zastanawiam się dlaczego daliście rabat na jeden z gorszych sortów. Amnesia czy Vanilla jest o niebo lepsza. Jeśli szukacie na wykopie długoterminowych klientów to sorry tym na pewno nikogo nie przekonacie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaracz_Joint:
Marihuana «narkotyk z konopi indyjskich palony w papierosach»

Przecież ta definicja to jakaś bzdura. Już pomijając, że marihuanę można nie tylko palić, to dla papierosa mają taką definicję:

papieros «drobno pokrojony tytoń owinięty w bibułkę, służący do palenia przez wciąganie dymu»
  • Odpowiedz