Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Piterwju: używałem podobnej i gówno to dało. Jedyne co to pasta jest czarna u śmiesznie to wygląda@pani_indyk: proszek z węglem może uszkadzać szkliwo i to naprawdę poważnie.
  • Odpowiedz
@Piterwju: Co do efektów się nie wypowiem, bo krótko tego używałam. Natomiast polecam myjąc tym zęby zasłaniać usta np. ręcznikiem papierowym, bo chlapie to i brudzi wszystko dookoła (umywalkę, lustro, półki, cokolwiek w zasięgu). Nie wiem na czym to polega, zwykła pasta przecież tak nie chlapie, a ten proszek owszem.
  • Odpowiedz
@Piterwju: może pierwsze parę dni lekko, podkreślam LEKKO wybieliło i nic więcej - wtedy palilem paczke dziennie plus 3 kawy minimum. Rzuciłem szlugi i wróciłem do niej sprawdzić jak działa - nie działa(a zaznacze, że ponad 2 tyg używałem). Pół mordy czarne, zlew pucowanie, sypie się na wszystkie strony gorzej niż przydrożna tirówka.
A no i zapach z ust poranny jest taki sam, nawet na opakowaniu jest "po umyciu zębów
  • Odpowiedz
@Piterwju: bez sensu, taka pasta da niewielki efekt jeśli w ogóle. Za tyle samo kupiłbys na allegro 4 strzykawki 16% żelu opalescence i efekt byłby super. Używałam niedawno i efekt mega
  • Odpowiedz
@Piterwju gadałam ostatnio z moją dentystką. Wyjaśniła mi, że do wszystkich wybielań trzeba mieć wyleczone wszystkie zęby, niezależnie od tego czego się używa, bo to bardzo podrażnia i powoduje rozwój wszelakich ognisk chorobowych. Nie podjęłabym się takich zabiegów na zasadzie "a może się uda". To zęby, a nie włosy. Jak sobie rozpieprzysz, to nie odrosną...
  • Odpowiedz
@Piterwju po tej paście raczej nie będzie, czego pewnie tłumaczyć nie muszę jeśli wiesz jaka jest zasada działania - pytanie jak szybko pójdą zmiany. Sam zapytaj jakiegokolwiek stomatologa o bezpieczną metodę wybielania, albo o zdanie na temat takich past, to usłyszysz to samo. Nikt Ci błogosławieństwa nie da.
  • Odpowiedz