Wpis z mikrobloga

Jako że #kieleckiulaniec idzie za tendami minionymi (czytaj: robi test popularnych produktów), porównałem jego "test" z pięcioma pierwszymi materiałami, które wyskoczyły mi po wpisaniu frazy "test hot dogów" w wyszukiwarkę Youtube. Od razu zaznaczam: oglądałem pobieżnie i nie oceniam poszczególnych youtuberów, nie patrzę na to że X to "rak" a Y nagrywa dla dzieci czy innych nastolatek. Patrzę na sam materiał. Lecimy.
Kanał Mniej Więcej (gość: Gimper). Nagranie w studiu, jest montaż, czołówka. 8 hot dogów, pokrojone na kęsy, goście potrafią toczyć dyskusję i rozpoznać w którym bułka jest bardziej przypieczona, gdzie jest bardziej słona parówka itp. Również dlatego, że wzięli hot dogi bez sosów, więc bardziej czują różnicę czy to w bułkach, czy w parówkach.

Kocham Gotować (gość: Moto Doradca). Test wszystkich hot dogów jednocześnie, z uwagi na bliskość stacji. Wszystkie z ketchupem i musztardą. Rozróżnili chrupkość bułki, to ile jest sosu w poszczególnych hot dogach, podane ceny. Pan Ogiński wypluwa jednego hot doga bo bułkę "czuć spalenizną". Wrażenie psuje sceneria, siedzą za jakąś stacją. Potrafili wybrać najgorszy i najlepszy produkt.

MrKrycha. Sprawdził cenę, czas przygotowania zamówienia, temperaturę produktu zaraz po podaniu, wagę, stopień zgrillowania bułki i oczywiście smak. Testowane 2x hot dog parówka + sos czosnkowy, jedna parówa do zjedzenia "na świeżo", druga do zważenia. W tle randomowa muza, nagranie na 2 kamery + przebitki ze studia i timelapsy, podsumowanie w "studio".

Pojechani. Test w samochodzie, 5 hot dogów, mało konkretów ae materiał na 6 i pół minuty. Już na początku powiedzieli, że różnica zależy głównie od obsługi. Parówka+ ketchup i czosnek, bo wszędzie je można dostać. Poznali, że sosy są zwykle te same (marka Fanex), ale parówki się różnią.

Sprawdzam Jak. Sprawdza ceny paliw, a przy okazji hot dogów. Jest montaż, są przejścia, muzyka w tle, delikatne timelapsy. Hot god parówka+ketchup. Recenzja "na świeżo" właściwie żadna, ale w podsumowaniu mówi o chrupkości bułki, jakości parówki oraz cena.

#kieleckiulaniec -KUURNIA WSZYSTKO TO SAMO, PARUFKI TEŻ OD TYCH SAMYCH DOSTAWCÓW (otóż nie). Ceny pokazane z przyczajki, czyli z ujęcia spod bebzuna. Za muzykę robi jego układ pokarmowy, radośnie odbijając trawione żarcie. Materiał na ponad 16 minut.
#mocnyvlog #ussponton
  • 4
  • Odpowiedz