Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #trolling #bekazkatoli #polityka #ankieta #konkurs #wykop #heheszki
Hej Mirki i Mirabelki, w związku z ostatnimi politycznymi wydarzeniami w naszym pięknym kraju, spróbujmy zrobić listę PiSowskich, płatnych trolli na Wykopie, niech każdy w komentarzu doda użytkownika, o którym uważa, że może być płatnym trollem pisu, potem zrobimy głosowanie na Megatrolla.
Ja zaczynam, uważam, że płatnym trollem jest niejaki @SKIZO, kto jeszcze?
  • 58
Jak ktoś zrobi to będzie, ale czy mamy jakieś przesłanki, że opozycja płaci trolom?


@StaryWilk: no panie wilku! A jak pani premier kopacz mówiła o wynajęciu trolli przed poprzednimi wyborami parlamentarnymi to zapomniałeś?

Cale dziesiec minut wytrzymales bez "a za PO" :)


@slapdash: to co innego. Wg 8values mam poglądy zrównoważone, no może lekko w prawo i dlatego nie popieram ani PiS ani PO i dlatego jechanie po jednej stronie
@slapdash: nie bądź taki surowy dla siebie. Potrzebujesz jeszcze czasu by zrozumieć pewne rzeczy. Na początek dobra jest piosenka Grabarza z głównej. Pozdrawiam cieplutko :-)
A jak pani premier kopacz mówiła o wynajęciu trolli przed poprzednimi wyborami parlamentarnymi to zapomniałeś?


@Pawery1: No panie Pawle, widzisz różnicę między, jawną kampanią prowadzoną w internecie, zachęcaniem ludzi na forach, a ukrytym szkalowaniem i oczernianiem legalnych sędziów Rzeczpospolitej, przez podpłaconych też w tajemnicy trolli?
proponował bym, żeby do kandydatów dodać jakieś przykładowe wpisy


@midcoastt: Dobry pomysł, jak już zbiorę w miarę kompletną ich listę to coś poszukam, a na razie proszę jeśli możecie to razem z ich nickiem, dodawajcie jakieś ich przykładowe wpisy, będę mieć potem mniej roboty. ( ͡º ͜ʖ͡º)
oni nawet ichni socjal zrobili bardziej z głową niż ci debile z pisu


@jacieniemog28: Dokładnie tak, tam coś "bombelkowe" wynosi chyba ok 140e, w sumie tak jakby u nas 140zł zamiast 500 dawali, no ale tam to nie służy kupowaniu głosów wyborczych.
skizo, Thorkill, krzychol666, PiterHarasiuki, mrbarry, moooka, eskimos-albinos, Donyu, FlaszGordon, rencista, opel123, ZAWADIAK, sedziaStuleya, Edek_Niemiec, 4tek, wigilius, L3stko, VrubeL, Stricte89


@Zenek_: Dzięki, bardzo fajnie zebrałeś, znacznie ułatwiasz mi zestawienie. (ʘʘ)
Czuje się zaszczycony że się znalazłem w gronie tych ludzi. Jednocześnie pozdrawiam ich wszystkich.


@Thorkill: My też się cieszymy, że Ty się cieszysz. Będzie tam Was jeszcze więcej także obserwuj uważnie ten wątek. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Pawery1: a no jak Grabarz to jasna sprawa, spec od polityki XD. Jesli uwazasz, ze nie ma.sensu dzielic politykow/wladze na lepszych i gorszych, i ze w takim razie nie ma sensu "jechac" po tych gorszych, to faktycznie, posluchaj sobie muzyki lepiej. Happysad se odpal jeszcze.