Wpis z mikrobloga

@armaniszwagier: jeszcze nie wiem, po długim polowaniu swój zamówiłem w końcu dwa dni temu i jeszcze idzie. To był ostatni zapach wykopka, którego mi brakowało w kolekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ryshardi: dwa dni temu było jeszcze 76,90PLN po wejściu przez ceneo. Niestety podaż jest mała to i podnoszą ceny tak jak było z la yuqawam :/

Ech, a taki był hajp swego czasu na wykopie na ten zapach... No nic, najwyżej później będę sobie pluł w brodę za kolejnego blind buy'a :D
  • Odpowiedz
@syzygia: bierz miras Fattana, olej tego Hermesa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mi Fattan podchodzi, ale parametry ma na mnie średnie. Wyczuwam go tak do dwoch godzin, a jak sie spoce jadac na rowerze na uczelnie to okolo godziny czuje, a trwalosc nie wiem , ale na nadgarstku tak 6h trzyma, ze wiadomo co to jest. Przejrzyj moje komentarze, bo jakos dwa miesiace temu zrobilem maly test.

Jesli chodzi o zapach, to widzac nuty na fragrze od razu go kupilem, bez namyslu. A mianowicie co czuc: czuc cytryne i pieprz z wytrawnym tłem (wetyweria). Nie wiem jak pachnie mech dębowy, ale ta kompozycja ma 'mokry' zapach, nie że zgnilizna czy coś, ale kojarzy się z czymś mokrym. Np. Encre Noire kojarzy mi sie z czyms suchym, w tym sensie piszę.

Na upartego wychuniasz
  • Odpowiedz