Wpis z mikrobloga

@Ark00: Śmiejesz się, ale do wygrania na tym mam 4koła a postawiłem 5zł, trzecia próba, ostatnio nie weszły mi tylko 2 mecze. Także było stosunkowo blisko :P Wtedy było bodaj 8koła.
  • Odpowiedz
mi tylko 2 mecze


@friboo: albo aż dwa mecze ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak będzie wyglądać 99% kuponów, bez urazy. Już nie mówiąc o tym że ekstraklasa jest bardzo nieprzewidywalna
  • Odpowiedz
Już nie mówiąc o tym że ekstraklasa jest bardzo nieprzewidywalna


@Ark00: jestem tego świadom, ale tak jak pisałem.
Nie traktuje tego jak jakiegoś pewniaka czy coś. Odbijam sobie na innych kuponach.
Tu jest coś w stylu losu na loterii. Przy takiej przebitce nawet jakbym wygrał przy 100-nej próbie i tak jestem sporo do przodu
  • Odpowiedz
@friboo: skoro kurs za 5 zł wynosił 8000 to prawdopodobieństwo wyliczone przez bukmachera wynosiło w najlepszym przypadku 1/1600 czyli 0,000625. Oczywiście prawdopodobieństwo było jeszcze mniejsze, stawka 1600 do 1 to tylko zaproponowana przez bukmachera, nadwyżka to jego zarobek (poczytaj co to overround) + jeszcze podatek, przez co z 5 zł kwota liczona jest od 4.5. Jako, że zakłady funkcjonują i nawet zarabiają na tym to znaczy że znają się na rzeczy,
  • Odpowiedz
@Ark00: Zapewne masz rację, ale tak jak pisałem - odbijam to sobie na realniejszych kursach żeby nie dopłacać - a może kiedyś wpadnie. Taka ruletka. Może nie w 100% przemyślana, ale co mi tam. To 5 zł :]
  • Odpowiedz