Wpis z mikrobloga

Hej Mirki!
Muszę szybko kupić licznik. Polecacie jakiś konkretny?
Zastanawiałem się nad takim z gpsem z ali ale to raczej bez sensu bo i tak w komórce mam zawsze włączony GPS.
https://allegro.pl/oferta/licznik-rowerowy-sigma-base-1200wl-bezprz-czujnik-8109829587
Czy lepiej przewodowy? Jak się ma czas pracy na baterii do wersji z kablem i bez?
I nie za bardzo mogę znaleźć informacje... czy można tam wpisać przejechany dystans po wymianie baterii?
#rower
  • 6
@Simfecstio: w każdym liczniku z Sigma Sport można wpisać w ustawieniach przejechany dystans, jak się w miarę szybko wymieni baterię to nawet się nic nie kasuje. Mam taki normalny z kablem to bateria jak w zegarku 2-3 lata
@m4rtinus miałem licznik kls dot. Niestety nie dało się wpisać przejechanych km. A poza tym rozszczelnił się i po roku padł kompletnie ;/ serwis odesłał że wymienili baterie i działa xdd mimo że działał poprostu był nieszczelny. Mam licznik od początku posiadania roweru i chciałem całość mieć na liczniku. Więc wyśmienicie. Tylko czy lepiej bezprzewodowy czy przewodowy. Dla mnie to bez większej różnicy. Bardziej martwię się tym że kabel po jakimś czasie
@Simfecstio: ja kupiłem rowerem z licznikiem bezprzewodowym, nie znam marki, potem mogę sprawdzić. problem polega na tym, że jak mam telefon w etui na kierownicy obok tego licznika, to on nie działa... :(
@Bakys: Czytałem właśnie opinie o tej sigmie ze bezprzewodowa często odwala. Zamówiłem już normalną przewodową. Często ją widywałem na kierownicach ludzi :) Dla mnie najważniejszy jest ten dystans całkowity. Prędkość i prędkość średnia, czasem dystans dzienny. Byle był wytrzymały bo kls dot mi po roku padł a w sumie miał wadę od początku a serwis olał.
@Erehr wiem wiem. Znam ten komputerek. Ale ja i tak zawsze mam gpsa w telefonie odpalonego. Do ogarniania trasy. Udostępniania lokacji. A potrzebuje cos czego nie będę musiał lądować na długie wyjazdy