Wpis z mikrobloga

@Narezza: bardziej cieszy mnie sama wiadomość ze już jest na wyciągnięcie ręki :D I tak przerzucę się na niego pewnie w weekend. Stary telefon trzeba ogarnąć, zgrać rzeczy itd. W nowym chce odblokować bootloadery, wgrać MIUI Polska i kilka innych rzeczy i dopiero na nowym rozpoczynać przygodę :D
  • Odpowiedz
@Narezza: w wielkim skrócie - chcę, żeby telefon miał androida przygotowanego przez Polaków na polski rynek - lepsze tłumaczenie i inne ciekawostki :d

zawsze zmiana telefonu wiązała się u mnie z tego typu "rytuałami" XD. Nie mogłem nigdy jak normalny człowiek wyłączyć starego i odpalić nowego
  • Odpowiedz
@looonger: Zielonego pojęcia nie mam. Kupując z chin to zawsze jest napisane Global ROM (albo Global Version) lub China ROM (version). Wydaje mi się, że raczej w polskich sklepach jest tez Global, ale pewności nie mam. Podrzuć link, może się da ustalić ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mcichy10: do mnie przyszedł global version z global rom, jeszcze się aktualizacja tłumaczenia i wersji systemu zrobiła. Ale nie wiem czy będzie zmieniał. Teraz tylko zainstalowałem innego lunchera, bo mi się miui nie podoba. Dasz radę podesłać na PW co będziesz dokładniej i instalował? (PW masz zablokowane).
  • Odpowiedz