Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie czytnik ebooków Pocketbook Touch Lux 4.
Pojawiły się dwa problemy:
1. Ekran dotykowy działa w niepoprawny sposób - naciśniecie przycisku często powoduje "naciśnięcie" przycisku znajdującego się obok - tak jak na zdjęciu poniżej. Zrobiłem kalibrację ekranu, przez chwilę działało dobrze, ale po kilku minutach problem powrócił. Czy to normalne zachowanie, czy lepiej oddać do reklamacji

2. Licznik stron w książce - korzystam z kodu Legimi udostępnionego przez bibliotekę. Aplikacja pamięta jako ostatnią stronę, odwiedzoną przeze mnie stronę z największym numerem. Na przykład, na początku odwiedziłem stronę setną, bo chciałem coś sprawdzić, następnie zacząłem czytać książkę normalnie od pierwszej strony. Niestety, ale za każdym razem gdy włączam książkę pojawia się komunikat czy chce powrócić na ostatnią stronę (100, a nie tą na której byłem przed zamknięciem książki). Czasami monit się nie pojawia i samo przenosi mnie na ostatnią stronę

#ebook #pocketbook #ebooki #czytniki
d.....6 - Kupiłem sobie czytnik ebooków Pocketbook Touch Lux 4. 
Pojawiły się dwa pr...

źródło: comment_QzE6zyxZ4rZ29KAU1Xk1EYgJ502SLAGm.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@dodruku16: ad 1: takie problemy mialem ze starym Lynksem, ale to ponoc byl standard niestety, bo cos tam bylo zle sprzetowo. W pocketbookach (mam 2) z czyms takim sie nie spotkalem, moze uderz po prostu z pytaniami do ichniego serwisu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dodruku16: 1. W 2 pocketbookach nie mialem takiego problemu, nie powinno tak byc
2. Wczesniej tak nie mialem, ale odkad z 2 miesiace temu wrocilem do Legimi to tez tak mam, moze to problem obecnej wersji aplikacji o ile sie w ogole zmienialy
  • Odpowiedz
@dodruku16: Aż takiej rozbieżności dotyku nie powinno być. Skontaktuj się z serwisem. Co do postępów czytania, to czasami są takie zacięcia, ale powinny znikać po synchronizacji. Mi czasem pyta, czy gdzieś dalej nie skoczyć, ale po odmowie, zachowuje się normalnie.
  • Odpowiedz