Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę się wyglądać bo nie mam komu i raczej nikt tego nie zrozumie. Jestem w swojej pierwszej ciąży i wczoraj potwierdzono płeć - chłopak. I jestem załamana. Całe życie marzyłam o córce, mąż także. Od początku ciąży "czułam" że to dziewczynka, na badaniach prenatalnych lekarka powiedziała że też skłania się ku tej opcji a wczoraj jak grom z jasnego nieba - jest penis i to na 100%. Mam 4 braci, byłam jedyną dziewczyną w domu (mama wcześnie zmarła). Mąż ma trzech braci. Nasi bracia (ci co mają już rodziny) mają samych synów. W dalszej rodzinie też same chłopaki. Dobija mnie to. Nie czuję się gotowa na klejenego mężczyznę w domu. Nie widzę się z autkami, koparkami, nie znoszę nawet niebieskiego koloru. Chłopcy są niegrzeczni, w ogóle nie są słodcy. W miejscach publicznych zawsze obserwują że to dzieciaki płci męskiej są te głośne, sprawiające problemy. Dziewczynki są zawsze cichutko, przy rodzicach, są śliczne, mają ładne włoski i ubranka. Wiem że to brzmi płytko ale tak bardzo byłam nastawiona na córkę, że nie mogę się teraz z tego pozbierać. Marzyłam o różowym pokoiku i ślicznych sukienkach, samej daleko mi do typu chłopczycy. Noc przepłakana. Mąż już powoli się przestawia, twierdzi, że pokocham malucha bezwarunkowo. Ja też wiem że tak będzie, ale ten pierwszy szok muszę sobie "przeboleć" i temu też służy ten wpis. Nie potrzebuję linczujących mnie komentarzy, słowa wsparcia natomiast mile widziane. Może są tu też inni którzy poczuli zawód w kwestii płci? Kiedy minął wasz żal? Bo boli cholernie to rozczarowanie.

#ciaza #dzieci #rodzicielstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 230
@AnonimoweMirkoWyznania:

Chłopcy są niegrzeczni

W miejscach publicznych zawsze obserwują że to dzieciaki płci męskiej są te głośne, sprawiające problemy.


Chłopcy są niegrzeczni, bo dzisiejsi rodzice nie potrafią ogarnąć temperamentu takiego dziecka. Da się wychować spokojnego, ułożonego chłopca, ale to wymaga pracy nad jego charakterem. Pamiętaj, że wychowanie dziecka polega na dawaniu przykładu, a nie rozkazów i zakazów. Psychologowie udowodnili, że dzieci po prostu naśladują zachowania rodziców i jeżeli będziecie w jego
Chłopcy są niegrzeczni, w ogóle nie są słodcy.


@AnonimoweMirkoWyznania: rodzina mojej różowej uważa coś zupełnie innego odnośnie naszego synka. Oni się go nachwalić i napatrzeć nie mogą, jaki spokojny i jaki słodki. Nie powiem, całkiem przystojne z niego ciacho. No i musi się ruszać / zwiedzać świat / poznawać coś nowego. Inaczej faktycznie zdarza mu się mieć sporo energii. Ale znaleźlismy na to sposób, czyli odkrywanie nowych miejsc. I się chłopak
@AnonimoweMirkoWyznania: chłopcy są mniej grzeczni? Może kiedyś. Seeerio w mojej klasie np. było kompletnie na odwrót. Praktycznie to zawsze tylko dziewczyny dostawały ochrzan albo uwagi, do tego zawsze to one krzyczały na siebie, wyzywały, nie miały szacunku do nauczycieli i generalne rozkręcały afery kiedy u nas chłopaków zdarzało się to raz na kiedy. I to nie tylko u mnie tak było. Biorąc pod uwagę to, że społeczeństwo jest coraz głupsze uważam,