Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie PS2 w celu ogrania VCS I LCS. Są też spolszczenia do tych gierek, ale widzę, że to nie jest tak #!$%@? wesoło jak na komputerze, że robię kopiuj-wklej i wszystko śmiga. Zrzuciłem obraz płyty, podmieniłem plik, wypaliłem nową płytę, ale jej nie wykrywa. Da się to jakoś ogarnąć bez przerabiania konsoli? No na pewno w 2019 roku znajdę kogoś kto się tym zajmuje, nie wspominając o czasie i pieniądzach.
#playstation #ps2 #gta #pomocy
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bolszoj: zerknij jeszcze na rozmiar pliku .iso po spolszczeniu LCS. U mnie obraz płyty zawsze się znacznie kurczył i nigdy nie udało mi się włączyć spolszczonej wersji na konsoli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZdarzaSie: O ile dobrze pamiętam obraz gry trzeba było przed zapisaniem czy już po zapisaniu przerobić w UltraISO. Nie pamiętam dokładnie jak się to robiło, i gdzie znalazłem o tym informację, ale u mnie działało. Oczywiście zanim to zrobiłem też nie mogłem grać ani z płyty, ani przez OPL.

Teraz wydaje mi się, że wystarczyło użyć opcji "konwertuj" w PowerISO i gra ruszała, ale nie mam 100% pewności.
  • Odpowiedz