Wpis z mikrobloga

  • 6
@fenis: Jadłeś mięso z gołębia kiedyś? Jestem starym dziadem, i pamietam jak babcia (w latach 70) robiła rosół z gołębia. Bardzo delikatne mięso. Oczywiście mówię o gołębiu hodowlanym a nie miejskim.
  • Odpowiedz
@kris03: Gołąb grzywacz nie siada na budynkach, nie sra na pomniki, gniazduje na drzewach, nie żebrze na dworcach o okruchy, nie wyjada resztek ze śmietników.
Co więc ma wspólnego ze szczurami?
  • Odpowiedz
Gołąb grzywacz nie siada na budynkach, nie sra na pomniki, gniazduje na drzewach, nie żebrze na dworcach o okruchy, nie wyjada resztek ze śmietników.


@aaadam91: to mnie teraz zaimponował ten gołąb

  • Odpowiedz
@PAST: Jesteś pewny, że to była pustułka a nie np. krogulec? Pustułka zasadniczo poluje na gryzonie w przeciwieństwie do innych sokołów, ewentualnie na drobne ptaki typu wróble, sikorki,jerzyki, nadto jest drobna i mało prawdopodobne by atakowała w okresie poza lęgami inne ptaki, dodatkowo większe od niej. Ale szacun za pomoc, mój weterynarz często pomaga ptakom (ma wolierę przy domu) i niejednokrotnie sam przywoziłem mu ranne ptaki, choć niestety leczenie często jest niemożliwe ze wzgl. na ich delikatną budowę.

nie, nie zrobiłeś. Zaburzyłeś naturalną kolej rzeczy między zwierzętami wolno żyjącymi.


@deptacz_gnoju: > : co pustulka
  • Odpowiedz
  • 3
@Pustulka: jak atakujesz gołębie, to kończ posiłek. Albo chociaż go dobij. I wybierz sobie inne gołębiowate, jedz skalne a nie grzywacze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz