Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli #rozowepaski #p0lka lecą na top 20% mężczyzn a ja na świadectwie maturalnym mam napisane top 1% to dlaczego nie chcą mi dać? Ich instynkt nie mówi im że mam dobre geny? Zresztą co ja się dziwię jak nawet take jednostki jak Newton czy Tesla nigdy nigdy nie zamoczyły. Ewolucja ewidentnie nie działa poprawnie. Ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania Zależy jak rozumiemy pojęcie zły. Ignorowanie kogoś, brak uwagi nie oznacza zła. Czy jak nie rzucimy żebrakowi 2 zł oznacza, że jesteśmy źli? To jak z 8 błogosławieństwami, czy jeśli ich nie spełniamy jesteśmy źli? Nie, po prostu nie jesteśmy doskonali
to dlaczego nie chcą mi dać?


@AnonimoweMirkoWyznania: Dać to ty sobie powinieneś, ale spokój z różowymi.
Może któraś zechce cię bliżej poznać jak zrozumiesz, że seks jest wspólną zabawą i nie polega tylko na braniu, a różowym bliżej do oddawania się niż do dawania. Jeśli nie dostrzegasz różnicy, to nie dorosłeś do seksów.
OP: @taktoto Możesz mi powiedzieć dlaczego umiejętność gry w nogę czy w kosza jest uznawana za cool, a dobra znajomość matmy, fizyki, historii czy angola za coś dla lamusów i nudziarzy? Dlaczego sebki i normiki jadące na dwójach i ściągach są tak lubiani, a spokojne anonki z dobrymi ocenami nie? Dlaczego cwaniactwo jest popierane (mam na myśli ściąganie), a uczenie się wyśmiewane? Przecież to jest nielogiczne. Tylko jak czegoś potrzebujecie to
OP: @GoSiulKa > nie dorosłeś do seksów.
A wasi dynamiczni koledzy chodzący co tydzień na imprezki zapominając o życiu, jarający szlugi bez myśli o konsekwencjach, olewający totalnie naukę i kończący na magazynie albo na gównokierunkach by przedłużyć młodość za hajs rodziców są dorośli? Wydaje mi się że to takie wyrośnięte gimbusy, a jednak się wam podobają. Pytam się dlaczego?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania A myślisz, że różowe w szkole, to mają fajnie? Moja najlepszą przyjaciółką była nazywana Godzillą, bo była nie za ładna (nie gruba), ja nosiłam okulary, to też miałam niewesoło, nazywanie kujonem, wykorzystywanie nigdy nie miało płci. Nawet "przegrywy" potrafiły przezywać koleżankę Hogatą, bo miała większy nos albo kobyłą, bo była wyższa, nawet dla "kujona" była niewidzialna, bo wszyscy wzdychali do tych trzech "zołza kocha mocniej, ale przede wszystkim ma wygląd". Moja
OP: @taktoto

Różowej wystarczy morda która nie jest odrzucająca i już łatwo znajdzie partnera na swoim poziomie. Niebiescy poza mordą, która ma być więcej niż nieodrzucająca potrzebny jest również ten słynny "dynamizm". Facet nie odrzuci #szaramyszka tylko dlatego że jest mało dynamiczna, a różowa niebieskiego już tak, bo uzna go za nudziarza bez zainteresowań. Introwertyczna kobieta jest słodką szarą myszką, a mężczyzna nudnym frajerem. Podwójne standardy.

Ten komentarz został dodany przez
OP: @AnonimoweMirkoWyznania

"PotężnaDziewczyno" XD. Jeśli nie jesteś trollem, to pragnę oznajmić CI, iż zapomniałem, że wy najlepiej potraficie ocenić czyjąś inteligencję. Ciekawe dlaczego, jak trzeba wysilić główkę to już takie mądre nie jesteście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla was wygadany = inteligentny. Niestety wasze subiektywne uczucia nie mają pokrycia z rzeczywistością i może kiedyś to zrozumiesz.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua