Wpis z mikrobloga

Jerzy Michalak, dyrektor Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej, mówi o Bezpartyjnych Samorządowcach i ich starcie w jesiennych wyborach parlamentarnych. Polityk przyznaje też, że w wyborach samorządowych popełnił błąd, bo przez to rozbite zostało środowisko samorządowe. W rozmowie z Marcinem Torzem tłumaczy również, dlaczego w podlegającej mu instytucji zatrudniony został jego znajomy adwokat.

#wroclaw
mroz3 - Jerzy Michalak, dyrektor Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej, mówi o Bezp...
  • 10
@mroz3: Przesłuchałem całość. Nuda trochę. Najbardziej mnie ciekawi ile my mamy tych instytucji o których człowiek nie wie, a których dyrektorowanie się "dostaje".
Facet jest inteligentny ale poleciał na tego prezydenta i dostał się na karnego jeżyka. Wraca do łask bo jak zwykle kadry okazują się za krótkie.
No i na koniec - jak zwykle dalej czekamy na WOW ;) Ciekawe ile jeszcze.
@mroz3: Obara się do tej roboty nie nadawała i tyle. Byłem na jakiejś dyskusji między kandydatami i naprawdę słabo wypadała. A Michalak to cóż, on był namaszczony na miejsce Rafała ale coś podpadł i został synkiem Jacuś. Jak widać źle na tym nie wyszedł bo spadł na 4 nogi.