Wpis z mikrobloga

@cameel_: Kraków, nie jedno. W każdej większej aglomeracji takie znajdziesz, bo wystarczy, ze wyłączone zostaną światła i ludzie by rwali włosy z d--y, gdyby przyszło im stosować zasady jak na skrzyżowaniu równorzędnym.
  • Odpowiedz
@Dezeus
@egyptianJoe

A rzeczywiście macie rację. Poszperałem sobie i póki działają to odwołują znaki. Co nie zmienia faktu, że to dość myląca sytuacja, bo w zależności czy światła działają czy nie, mamy do czynienia z różną sytuacją pierwszeństwa.

Takie trochę robienie kurtyzany z logiki
  • Odpowiedz
@slabyslabek: No właśnie nie. Ta zasada jest tak prosta, ze tylko kobieta bądź pół-debil będzie nad tym zastanawiał się dłużej nic 0.0004sek. I nie jest to robienie k---y z logiki, bo wystarczy, ze zostaną wyłączone światła i płynnie przechodzisz na ruch zgodnie ze znakami. Wystarczy zapamiętać prosta hierarchie znaków.
  • Odpowiedz
@egyptianJoe bardzo dziękuję za nazwanie mnie pół debilem. Osobiście nie uważam się za debila, ale widzę z kim mam do czynienia. Znam hierarchię, ale znalazłem dość ciekawe opracowanie tłumaczące ten problem i jego pułapkę logiczną. Dałem się na nią złapać o Wszechwiedzący, czy mam Ci dać swoje prawko żebyś mógł je przeciąć?
  • Odpowiedz
@slabyslabek: nie nazwałem cię pół-debilem. nie kwalifikujesz się na niego, bo normalnie zadajesz pytanie i starasz się poszerzyć swoją wiedzę. Jednocześnie przyznając się do błędu. To się szanuję.

To stawia cię daleko wyżej, ponad pół-debili i kobiety przyklejone do szyby za kółkiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
1.sygnalizacja świetlna 2.znaki 3.ogólnie Przyjete zasady (prawa strona). Spójrz na znaki, grubsze linie pokazują, która droga jest z pierwszeństwem. Pierwszeństwo przejazdu ma zielony samochód.

[zobacz 1566304576556.jpg]


@Mexor: Piszesz, że najpierw jest sygnalizacja świetlna, a potem mówisz że pierwszeństwo ma zielony samochód.. źle, bo ma je czerwony.
  • Odpowiedz