Wpis z mikrobloga

@illa_a: zależy kto czego oczekuje od życia. Ja tam mam dwa grzmoty, które za kilka lat będą "odchowane" i zaczyna sie druga mlodość, z tym że teraz mam znacznie większe możliwości finansowe niż będac 20 kilku latkiem.
  • Odpowiedz
@illa_a: Ja jak ostatnio do rodzinnej wiochy zjechałem xD My z ekipą balet do rana u mnie na działce, a reszta naszego rocznika wozeczki i do kościoła na rano. Ja tam nikogo nie krytykuję, znam sporo par które świadomie podjęły wybór posiadania dziecka mając 24-25 lat i bardzo dobrze, ktoś musi się rozmnażać w tym państwie. Śmieszny jest tylko ten kontrast jak jedni w tym samym wieku wracają o 6
  • Odpowiedz
Tak, tak, #!$%@? sie zacznie a nie druga mlodosc. Ale tak to sobie tlumacz, czlowiek musi miec nadzieje


@PoczciwyChlop: Jeżeli chcesz mieć dzieci to i tak masz 5-10 lat wyjęte z życiorysu. Niektórzy wolą się wyszaleć mając 25 lat, a niektórzy będą w miarę "wolni" jak będą mieli 35 lat. To i tak cię czeka.

Inna sprawa jak dzieci mieć nie chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kholat1945: tłukłem tylko jedną 18 latkę, moją obecną żonę i nie mam zamiaru jej wymieniać na inny model.

I powiedz mi, co wy takiego superowego robicie? Melanż co weekend, granie w gierki do nocy po przyjsciu do domu z pracy/studiów?
  • Odpowiedz
I powiedz mi, co wy takiego superowego robicie? Melanż co weekend, granie w gierki do nocy po przyjsciu do domu z pracy/studiów?


@MirkobIog: #!$%@? robią xD ale co Ty sie dziwisz, ze dla przecietnego wykopka dziecko == stracona młodość, pewnie wpadka, przebierania w McDonaldzie na stole i roszczeniowe madki..
Tak to jest jak sie rozmawia z dziećmi o dzieciach.
  • Odpowiedz
@MirkobIog: @max1983: Oni jeszcze nie rozumieją, że życie po 30 jest znacznie ciekawsze niż w wieku 20-25 lat. Sił i energii jest tyle samo, za to posiada się więcej pieniędzy, wiedzy, doświadczenia i poważania ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MirkobIog: no w sumie się zgadzam z tą drugą młodością - wycieranie rzygów, brak snu, wieczne darcie ryja, ciągłe wydawanie hajsu, częsty #!$%@?, no identyko, tylko szkoda że to nie chodzi o ciebie tylko o gówniaków.

Przestań powtarzać te wytarte do bólu teksty bez zastanowienia bo nie ma to nic wspólnego z młodością.

To jest zupełnie coś innego a to czy odbierasz to pozytywnie czy negatywnie zależy od
  • Odpowiedz
@PoczciwyChlop: ile można chlać czy ćpać, nie kumam tego.

@SlaVkot: Nie ma zadnej ustawy, ktora to reguluje, wiec odpowiedz brzmi - ile chcesz.

A wychowanie dziecka to jest dopiero quest do wykonania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SlaVkot: Ktory - oprocz zaspokojenia prymitywnych potrzeb posiadania potomstwa - nie ma zadnych plusów, strata pieniedzy i czasu.
  • Odpowiedz
@illa_a: Zawsze mam dysonans poznawczy gdy ludzie z mojego otoczenia posiadający dzieci potrafią robić jednocześnie kariery, chodzić na siłkę/ogólnie sport, zabierać dzieciaki w różne zakątki świata no i też imprezować od czasu do czasu. A potem wchodzę na wypok i widzę Mirków "hehe no jak tam guwniaki nakarmione bo ja blancik od rana, piwko a potem imperka szalona wieczorkiem hehe" sugerujących że dzieciaci nie mają życia.

Może to kwestia środowisk
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: 25-latek też pracuje i posiada go w ograniczonej ilości, poza tym wolny czas jest przereklamowany, jeżeli posiada się ograniczone środki do jego wykorzystania. Poza tym dzieci nie oznaczają, że nie będzie go w ogóle.

@kezioezio: Zakładam, że jednak większość par decyduje się na dzieci i kiedyś w końcu wypełnią one ten czas ;).
  • Odpowiedz