Wpis z mikrobloga

@Qbol69: @Dayan: @h0rnet: @geszue: @asenjo:
Przepraszam za odkop, ale żyjecie jeszcze? Właśnie #!$%@? mam to samo z moim różowym xD
Tylko oprócz dłoni mam jeszcze stopy w plamach.
Ktoś wyżej pisał o zgnitym arbuzie, a ja właśnie ostatnio go wyrzucałem i rozlało mi się na podłogę, w co weszła moja różowa, to może być to?
@quercy: ale powiedz mi jak znalazłeś ten wpis jeszcze bo to chyba sztuka coś takiego znaleźć. Jak coś Ci to podpowie to z najbardziej prawdopodobnych opcji jest 1) kurkuma 2) możliwie jakiś psujący się ząb coś takiego zrobił, bo kilka miesięcy później miałem plamy na ciele przez zęba do roboty. Jak zrobiłem to jak renkom odjoł. Wiem, #!$%@? akcja
@Qbol69: wyszukalem w google grafika "pomarańczowe plamy na dłoniach" i znalazłem bardzo podobne do moich.

W zęba mógłbym uwierzyć, gdyby nie to, że w jednym czasie z różowym nam się to pojawiło.
Z kurkumą na 100% nie miałem nic wspólnego.
wlasnie dzis u mnie to tez na samej koncowce palca sie pojawilo xd podejrzewam ze to zainfekowanie gronkowcem, ale jak jeszcze zyjecie to napiszcie po jakim czasie wam zeszlo
Dzisiaj miałem to samo, wczoraj wieczorem wycierałem w lodówce wodę wylaną z zepsutego arbuza, a w tej wodzie leżała cebula więc możliwe że to to. Nie da się zmyć tego gówna. A odkop też znalazłem w google xd