Wpis z mikrobloga

Halo Mircy, #kociochpyta

tl:dr #pytanie gdzie na #wakacje ?

Mam zupełnie nieoczekiwaną możliwość wyjazdu z bliskim #rozowypasek na parę dni za granicę, więc poluję na jakieś #lastminute
Jednak:
Nie chcemy jechać do Turcji czy Egiptu, bo tam ciapatych na pęczki i jak zobaczą dwa różowe bez niebieskich, to będą namolni (wiem, przechodziłam to, pomimo przykrej aparycji własnej - im jest wszystko jedno jak wyglądasz, ważne że bez obrączki; tak, jestem #rasizm motzno; tak, mam w dupie co sobie o mnie myślą inni w związku z tym).

Ad rem:
Nie chcemy do ciapatych, więc może Mircy nam polecą jakąś fajną miejscówkę. Mój różowy współurlopowicz chce żeby była plaża, ale jakby było bardzo malowniczo, to może tą plażę odżałuje i wystarczy jej basen przy hotelu ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ale obie chcemy morze i raczej, żeby było w Europie, coby nie tracić dużo czasu na dojazd, bo mamy mało wolnego.
Odpada: Grecja (odhaczona już dwa razy), Bułgaria (odhaczona), wszystkie kraje muzułmańskie (tak, wiem, islamofobia) i wszędzie gdzie jest daleko i drogo xD
  • 19
@Marysienka84 Rodos jest w miare tanio sporo marketów znajdzie się lidl za 25 euro wynajmiesz skuter na 3 dni i opjerdolisz całą wyspe jak na jakimś all inclusive .Byłem łącznie z 27 krajach i mi się ta grecka wyspa podobała mimo że wole objazdówki i jestem wybredny w pakiecie mój rózowy lansujący się na motór bieda edition który ledwo dawał rady pod góre
źródło: comment_yDcKuz3qZAk8ElN9WTQM5fYZf5j2Xhtm.jpg
Portugalia- południowe wybrzeże- super plaże, ocean, cieplutko, mili ludzie, jedzenie w miarę OK.
Madera- przewspaniała, widoki zawsze jak z obrazka, pycha żarcie, tylko trzeba nie mieć lęku przed jazdą autem po uber krętych drogach.
Obydwa kierunki nieco droższe od pakietu standardowych destynacji, ale plus ze januszy z grazynami niewiele.