Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Różowa pojechała na szkolenie dla nauczycieli do Gdańska na 8dni. W pełni opłacane z budżetu gminy/powiatu/miasta z wyżywieniem, nocka w hotelu około 200zl doba.szkolenie na papierze trwa 9-10h dziennie, naprawdę 9-13 reszta czas wolny i plaża. A wy co biedaki? Dalej sami płacicie za swoje wakacje nad morzem w środku sezonu?( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet mi nas pracujących na etacie nie żal #nauczyciele #praca #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: to ciekawe. Może jakieś szczegóły? Jaka gmina? Jakie stanowisko twojej żony? Cot o za szkolenie? Wszystkie szkolenia, na których byłam finansowałam sama bądż otrzymywałam dzienną dietę 35 zł i zwrot kosztów podróży (w przypadku podróży PKP). O 8 dniowych szkoleniach nauczycielskich w życiu nie słyszałam.
  • Odpowiedz
  • 1
Przepraszam ale co to za gmina? XD Pierwszy słyszę, żeby szkolenia były oplacane nie przez zainteresowanych (mowa oczywiście o szkołach dla nauczycieli xD)
  • Odpowiedz