Wpis z mikrobloga

Daliście już mi cudownego endokrynologa ʕʔ to przyszłam z drugą prośbą - dermatolog ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko błagam, ktoś z rigczem, bo i ja i partner przerobiliśmy już paru. Taki, który bierze też ogół życia pod lupę, dietę, alergie, stres, nerwy, a nie tylko przepisze najmocniejsze leki, które chwilowo zaleczą problem. Atopowe zapalenie skóry (również skóry głowy) egzema, te sprawy.

#krakow #azs #atopowezapalenieskory #kiciochpyta #alergia #dermatologia #zdrowie
  • 13
@lunaria: AZS to choroba skorna, ale majace zrodla w zaburzeniach reakcji immunologicznych. Znajac zycie, przecietny dermatolog bedzie bral sie za to od d**y strony, z drugiej strony alergologia to nowsza i mniej popularna dziedzina. BTW ja chodzilem do alergologa, ktorego pierwsza specjalizacja byla dermatologia-wenerologia (nie w Krk).
@makrel_gieldowy: ojej, to super, bo dostałam wcześniej namiary na ponoć świetnego alergologa i immunologa ( ͡ ͜ʖ ͡) dzięki, bo właśnie wcześniej tak było - każdy u którego byliśmy brał się za to od dupy strony.
@lunaria Hmmm... spróbuj w Synexusie.
Aktualnie przechodzę tam doświadczalną terapię nowym lekiem i napiszę tak..
Około 50% ciała zajętego, głównie nogi i dłonie. Rany krwawiące, sączące. Świąd nie do wyobrażenia. Noce zerwane.
Obecna kuracja to dwie tabletki dziennie, zastrzyk co dwa tygodnie.
Wynik? Już po tygodniu terapii jak ręką odjął. To znaczy nadal zmiany są, nigdy skóra już gładka nie będzie, ale zero ran, wysięku, świądu. Wreszcie nie drapię się przez pół