Wpis z mikrobloga

Jaki polecacie telefon do 1500 zł? Tylko proszę bez podpowiedzi "dołóż 2 tys. i kup Samsunga".
Nie potrzebuję nie wiadomo jakich parametrów, a w tej klasie da się znaleźć ciekawe modele oferujące niezłej klasy aparat, na czym mi zależy.
Zastanawiam się wstępnie nad Asus Zenfone 5z.

#pytanie #telefony #technologia
  • 13
@Polanin: Potrzebuję dobrego aparatu (wiadomo, że to tylko smartfon, a nie lustrzanka). Tylko tyle i aż tyle. Podzespoły jakoś nie grają większej roli.
Zacząłem się rozglądać i w tej cenie są jeszcze LG G6 (ciut tańszy), LG G7 ThinQ (ok. 1600), do 1500 zł są Xiaomi Mi 8 oraz Google Pixel 2XL i te modele, wraz z LG V30 biorę pod uwagę.
Co prawda na allegro jest dostępny Huawei Mate 10
@melekhov: nie jestem ekspertem. Mam tego v30 i zdjecia w nocy robi według mnie dobre, ale nie mam porównania z innymi nowymi telefonami. Jeśli aparat to dla Ciebie priorytet to poszukaj podobnych tematów dla mnie co innego było wazne. Jest tego dużo na forach komputerowych i telefonicznych. Np. techina.pl forumpc purepc itp.
@melekhov: bezprzewodowe ładowanie, minijack i NFC. Nie podobają mi sie notche, ale to było dość daleko na liście. Priorytetowania jakości zdjęć osobiście troche nie rozumiem, bo czasy takie, że nikt ich nie drukuje, a oglada na szybko na ekranie telefonu ewentualnie komputera gdzie rozdzielczość jest 2 czy 4 razy niższa. Nawet wtedy nikt im się nie przyglada, bo ważna jest chwila jaką przywołują, a nie winietowanie czy szumy. Różnić między aparatami