Wpis z mikrobloga

Tylko 529.99$ [2074zł] za najlepszy odkurzacz od Xiaomi - Roborock s6
Nowe funkcje w aplikacji, cicha praca i lepsze algorytmy jazdy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najniższa cena w historii i dostawa bez VAT
Polecam

Xiaomi Roborock s6

529.99$
Kod BGXM529
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT

⏩ Roborocka s6 posiadam już ponad 2 miesiące.

S6 to następca świetnego i uwielbianego Roborocka S50/S55, który do dziś jest hitem sprzedażowym, bo jest świetnym robotem oferującym skuteczne sprzątanie i mopowanie w rozsądnej cenie.

Czy s6 jest lepszy? Przede wszystkim postawiono na wygodę użytkownika. Są nowe funkcje w aplikacji (możliwość zapamiętania mapy, podzielenia mieszkania/pokoju na strefy, wskazania stref „omijaj”). Nowy robot sprząta ciszej i szybciej. Ale po kolei…

Nowości w aplikacji
Najwięcej zmian dotyczy obsługi robota w aplikacji, dzieki czemu mamy zdecydowanie większą wygodę i możliwości. Robot robi mapę całego mieszkania, ktora zapamiętuje. Dzieli na mapie pomieszczenia na osobne obszary. Można Roborocka s6 skierować na zapamiętanej mapie do posprzatania konkretnego pokoju. Można też na mapie zaznaczyć pola, ktore robot ma omijać i nie wjedzie w nie. Są też oczywiście znane juz strefy sprzątania.

Cicha praca
To co od razu rzuciło się na myśl mojej rodzinie po odpaleniu robota – jak on cicho sprząta. Producent pisze o pracy cichszej o 50%, nie mierzę tego, ale s6 jest cichy.

Algorytmy jazdy
Obecnie mam w domu Xiaomi 1gen i Roborocka s6. Obserwując i porównując pracę robotów, zwłaszcza mapy pracy na App, widać że s6 lepiej planuje trasę sprężania, inaczej korzystniej dzieli pomieszczenie. Ma więcej czujników. I sprząta szybciej.

Mopowanie
To na pewno nie mycie podłogi jak to się robi ręcznym mopem, czy też elektrycznym mopem. Różowa robi to lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jest dobrze. Mamy do wyboru dwa stopnie nawilżania ściereczki [mocniej lub słabiej] w zależności od podłogi.

Paczka
Paczka przyszła do mnie przesyłką Prioroty Line z GearBest, do domu dostarczył ją kurier DHL. Oczywiście bez VAT :) Pudełko z robotem jest zapakowane w karton zastępczy, który stanowi zabezpieczenie. Paczkę odebrałem w nienaruszonym stanie.

W środku znajdziemy bogaty zestaw:
- Roborock S6
- stacja dokująca
- przystawka do mopowania
- instrukcja
- zapasowe filtr i ściereczki do mopowania
- podstawka pod odkurzacz do stacji dokującej

Podobnie jak poprzednik S6 jest dostępny w trzech kolorach:
⏩Biały
⏩Czarny połysk
⏩Różowe złoto

Podsumowanie
Nowy Roborock s6 jest świetny. To najlepszy odkurzacz od Xiaomi. Być może najlepszy odkurzaczy na rynku w tej cenie. Trzeba przyznać jednak, że w zakresie samego sprzatania przeskok między s50 a s6 nie jest wielki [algorytmy jazdy sa lepsze], a cena wyższa. Ale jak masz małe dzieci to cicha praca s6 będzie porządana. Jak lubisz wygodę to pokochasz nowe funkcje App.
Ja jestem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#s6 #xiaomi #roborocks6 #mirobot #sebeksspoleca #itemyzchin #banggood

sebekss - Tylko 529.99$ [2074zł] za najlepszy odkurzacz od Xiaomi - Roborock s6❗
Now...

źródło: comment_K52VmbwEX6nUqTxU0hbNGgVQs9whgEUv.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@sebekss: Fajny recka, szukam właśnie jakiegoś odkurzacza. Mam pytania:
- ile m2 na jednym ładowaniu odkurzy twardej podłogi (gress/drewno)?
- czy odkurzacz może obsługiwać dwie rozdzielone lokacje? np. dodatkowy pokój do którego jest wysoki próg i trzeba przenieść odkurzacz, albo dwa mieszkania (również przenieść) albo dwie kondygnacje?
- jak szybko odkurza? np. jakbym chciał szybko odurzyć pokój 16m2 (twarda podłoga) to jak długo?
  • Odpowiedz
@kwanty: zapamiętuje mapy,. może ich być kilka np na różne piętra, czy inne mieszkanie. Odkurzy wg mnie na 1 ładowaniu ok 140m2 150m2 powierzchni do sprzątania czyli mieszkanie znaczenie większe może być.
Odkurza bardzo cicho i szybko, zależność jest mniej więcej 1m2 - 1minuta. Czasami szybciej, czasami troszkę dłużej. Zależy to tez od skomplikowania pomieszczeń.
sebekss - @kwanty: zapamiętuje mapy,. może ich być kilka np na różne piętra, czy inne...

źródło: comment_4TOYn0UP7tAaBVElVz32Tu4qhoFSLWJl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz