Wpis z mikrobloga

@CacyIsBack chyba zrobię z tego osobny wpis ale obejrzalem teraz nawet wzruszający film i poczułem że jakbym się tak wyplakal to by mnie oczyściło bo jestem w #!$%@? bardzo sytuacji psychicznej, teraz myślę czy MDMA by mi w tym pomogło mimo wszystko lub nawet wzmocnilo
@CacyIsBack wiesz, ja jestem strasznie zablokowany emocjonalnie, nie mogę się otworzyć przed rodzicami nawet, od lat tłumie wszystkie emocje w sobie, poczułem teraz że taki płacz może mnie oczyścić, emka może mi go pomoc osiągnąć
Czytałem o wielu przypadkach podobnych do mnie gdzie MDMA na trwałe zmieniła podejście do życia
Wiadomo, nie chce sobie robić nadziei, wiem że dragi to dragi, na chwilę i problemy wracają ale coś w tym jest I
@CacyIsBack dzięki, możemy być kumplami;) rzecz w tym że ogólnie od 3 lat mam depresje, anhedonia i depersonalizacje, psychiatra confirmed Od 3 lat także nie mogę znaleźć przyczyny Niby teoretycznie doszedłem do źródła problemu ale dalej czuje się jak gówno i mam myśli samobójcze tak w skrócie Brałem emke niedawno i czuje się po niej dobrze Tak jak mówię obejrzałem dzisiaj film które mnie tylko lekko wzruszył ale to wystarczyło żebym poczuł