Wpis z mikrobloga

#wlasnafirma #dzialalnoscgospodarcza #dofinansowanie #pracbaza

Są jakieś dofinansowania na prawo jazdy kat. C, najlepiej od razu C+E?
Mała firma, dopiero startuje i robie pierwsze zlecenia, ale przydało by mi się poszerzyć kategorię, bo jednak B+E przestaje wystarczać. Co drugi menel u mnie pod sklepem ma za darmo C+E z urzędu pracy a ja nigdy się nie łapie. I w sumie się chyba nie złapię bo mam gospodarstwo rolne, ale może jest jakieś dofinansowanie dla małych firm i ktoś jest w temacie?
Sezon mi się niedługo kończy i chciałbym to w wolnym czasie ogarnąć.
  • 5
  • Odpowiedz
@rzeznia22 bo w tym powalonym kraju bardziej oplaca sie byc bezeobotnym niz miec swoja firme , za darmo mozesz zrobic kursy spawania , prawko , kurs na widlaka i pewnie jeszcze wiele innych rzeczy , chory kraj
  • Odpowiedz
@magnat32: To wiem, nigdy nie dostałem nic za darmo, za wszystko płaciłem gruby hajs. Ale może jednak ktoś coś wie o czym ja nie wiem... Bo czuje się z każdej strony #!$%@? a nic nie dostaje.
  • Odpowiedz
@rzeznia22: hej, wybadaj bazę usług rozwojowych. Są tam kursy na PJ z możliwością dofinansowania. Warunki dotacji są zależne od województwa, gdzie znajduje się siedziba firmy, ale trafiają się dofinansowania na poziomie 80%. W zakładce baza wiedzy są opisane warunki dla poszczególnych województw. Jakby co to pisz na PW ;)
  • Odpowiedz