Wpis z mikrobloga

@matevsz chyba o andromedzie, moze 3 nie jest najlepsza z serii, ale trzyma wysoki poziom.

Jak dla mnie bez sensu jest grac w ME3, bez ogrania poprzednich czesci. Zbyt wielu rzeczy nie zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@matevsz: Trylogia jest zrobiona jako całość i zaczynanie od 2 albo 1 części jest kompletnie bez sensu ponieważ wybory z poprzednich części mają wpływ na kolejne. Do tego nie będziesz dużo rozumiał
  • Odpowiedz
@matevsz co? xD ja sie nie spotkalem z zadnym blędem, no może raz mi się zgliczowała postać, als to jak sam robilem głupoty ;) Przy czym jak mowilem: nie zrozumiesz wiele jak nie zaczniesz od jedynki.
  • Odpowiedz
@matevsz: W Andromedę można pograć bez poprzednich części- może wtedy nawet gra wyda się dzieki temu lepsza, bo nie zauważysz że w porównaniu z poprzednimi częściami fabuła jest szczątkowa. A jesli chodzi o trójkę, to zgadzam się z przedmówcą- nie ma większego sensu grać w nią jeśli nie grało się w pierwszą i drugą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@matevsz: grać w ME3 bez znajomości poprzednich części to tak jakby czytać trylogię od "Pana Wołodyjowskiego" albo oglądać Matrixa od Rewolucji. To zwyczajnie nie ma sensu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
w poprzednie czesci nie gralem a slyszalem duzo zlego o trojce


@matevsz: Mass Effect 2 jest świetny, ale tak jak wszyscy mówią. Granie od razu od 3 nie ma po prostu sensu. Kupujesz Origin Access na miesiąc za 15 zł i ogrywasz wszystkie trzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matevsz: W tę grę gra się dla fabuły i świata tam wykreowanego. Jedynka niestety już się zestarzała, ale nie warto grać w ME nie zaczynając od pierwszej części.
  • Odpowiedz
@matevsz: Od jedynki odbiłem się trzy razy, ale jak już przeszedłem to z miejsca stała się jedną z moich ulubionych gier, które potrafiłem ogrywać na okrągło. Zaczynając od dwójki czy trójki wiele można stracić z samego wczucia się w rolę Sheparda i zwyczajnie powrót wątków i postaci z jedynki, a później i z dwójki nie wywołałoby tyle emocji.

Tylko nie graj żołnierzem w jedynkę, bo się zanudzisz podczas walk. Graj
  • Odpowiedz
@matevsz: Od jedynki. Jakby zrobili ekranizację na podstawie całego universum, to zapominasz o star warsach.

Gry z uniwersum w kosmosie:
Mass Effect > ......długo nic.... > Star Wars
  • Odpowiedz
@matevsz przede wszystkim pytanie co się tak uparłeś na tą trójkę, wszystkie 3 części wyglądają identycznie graficznie, mają jedną spójną fabułę i wszystkie są dziś już dość stare bo wyszły dekadę temu. Jeżeli masz grać w me3 to równie dobrze możesz zacząć od jedynki, nawet argument ceny nie działa bo wszystkie 3 części chodzą w jakichś śmiesznych pieniądzach.

Trylogia tworzy spójną całość więc tak jak wszyscy piszą to niema sensu grać od
  • Odpowiedz
@MiHau3 ale bym oglądał, co jak co ale świat masa effect jest perfekcyjny. Szkoda, że dziś BioWare to już nie ta sama firma bo niestety czuję że to wspaniałe uniwersum, umrze niedługo razem z tym co zostało z twórców. No chyba że ea wkoncu zleci dobrej firmie jakiś porządny remake ale wydawca jest chyba jeszcze gorszy, może chociaż remastera na switcha się doczekam.
  • Odpowiedz