Wpis z mikrobloga

Dziś w gorących króluje tag #wesele to i ja mam info z wesela znajomej z wczoraj. I co niestety ciekawe nie jest to zarzutka. Moja koleżanka szła z panną młodą poprawić suknie do toalety, a tam? Jeden z DJ (było 2 na weselu) poznawał się bardzo blisko z 32-latka z rodziny. Bzikanie po kątach na imprezie zdarzyc się może. Szkoda,że mąż byl piętro wyżej na sali weselnej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Próbuję przekonać koleżankę,żeby powiedziała o tej sytuacji mężowi tej imprezowiczki, ale #p0lka broni p0lki i nic nie powie, zero, koniec tematu. Ja niestety nic nie zdziałam,bo powiedziała,że FB nie mają. Szkoda gościa ( _)
Ciekawostka- laska była o ponad głowę wyższa od tego DJ'a xd
Ale i tak #heheszki ,że takie sytuacje to nie musi być wymysł jakiegoś #przegryw Mirka
  • 11
  • Odpowiedz
@antarhei: Gdybym nie słyszał to takich przypadkach puszczalskich mężatek ze źródeł na 99% pewnych, to też bym myślał, że spora część tagu wymyśla jakieś banialuki. Niestety kobiety z trzycyfrowym liczniekiem, podbijanym wielokrotnie po wyjściu za mąż to nie legendy.
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: ja do tego momentu zdawałem sobie sprawę,że coś jest takiego możliwe, ale podchodziłem do tego zawsze z dystansem, ale ze znajomymi robiliśmy dziś oczy jak pięć złoty jak to koleżanka opowiadala, która na dodatek widziała na własne oczy. A sama laska się zmyła po tym gdzieś xd
  • Odpowiedz
@antarhei: jeśli to nie fejk to laska musiała być srogo bolcowana. Chociaż podobno wiele dziewczyn ma tak, że podnieca je sama myśl, że ktoś może nakryć itp. I w sumie w tym jest sporo prawdy, bo najfajniejsze akcje były jak się przychodziło za małolata do koleżanek, a rodzice siedzieli za ścianą xD Albo inne tego typu akcje.
  • Odpowiedz
@antarhei kiedys rozmawialam z kolega, ktory za mlodu grywal na weselach (teraz blizej mu do 50 niz 20). I mowil,ze praktycznie na kazdym weselu znalazla sie jakas chetna do poskakania na grajku. Dodam,ze koles nie byl ani wysoki, ani zaden z niego chad
  • Odpowiedz