Wpis z mikrobloga

Dzień doberek Mireczki i Mirabelki! Tak jak obiecałem wołam wszystkich zainteresowanych filmikiem z burzenia trzech kominów chłodzących starej elektrowni węglowej w Didcot, UK. Komentarz osoby oglądającej z okna - nieźle gruchnęło!

Ktoś widziałem planuje wrzucić filmik z burzenia nagrany dronem, jak się tylko pojawi dodam w komentarzach.

W zdjęciach wrzucam uchwycone zdjęcie z awarii stacji elektroenergetycznej, są dwie pogłoski - albo rozwaliło transformator albo zerwało linię WN. Prąd właśnie wrócił, trochę ponad godzinę nie było go na naszym osiedlu. Ktoś uchwycił awarię - wrzucam foto poniżej.

Jesienią planują wyburzyć ten najwyższy komin (po prawej na kadrze), pozwolę również sobie zawołać plusujących komentarz niżej jak tylko się to wydarzy.

#uk #emigracja #ciekawostki #inzynieria
adriano30 - Dzień doberek Mireczki i Mirabelki! Tak jak obiecałem wołam wszystkich za...
  • 12
Ręcznie wołam plusujących wpis, gdzie podziały się działające Mirkolisty? ( ͡° ʖ̯ ͡°) @Szymon_SRT_WWA, @PurpleHaze, @Ja-qb, @darjahn, @mrslowflow, @kolopo, @LongWayHome, @bacteria, @JagniecymFuterkiemWalekPokryty, @mynameis60, @LEXis_NEXis, @meloneusk, @jonny_bobes, @dr_rb, @NawrotZdR, @Sgori, @Jurgen_Van_Beethoven, @Kombinat, @porbono, @ZegnajPrzyjacielu, @Felein, @Amiioy, @mcichy10, @lenador, @Rozmyk, @katarzynka4, @S_P_K, @