Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@segment: i jak ten once upon? Bo chciałem pójść z dziewczyną do kina ale ona jest typową przedstawicielką "możesz zatrzymać? Ej o co tu chodzi?" i nie wiem czy to będzie film dla niej, a siedzieć 2,5h i tłumaczyć film mi się nie uśmiecha xD
  • Odpowiedz
Czyli nawet nie wiesz o czym mówisz


@Zajcu94: jak to nie wiem o czym mówię?

że fani Tarantino tak mówią. Dobrze.


@Zajcu94: co rozmawiam z psychofanem Tarantino to jest dokładnie ta sama pseudointelektualna gadka xD
  • Odpowiedz
@ZbrodniarzWojenny: Wg mnie zajebisty, a fabuła nie jest w ogóle skomplikowana. Ba, niektórzy zarzucają, że jej nie ma :D. Wszystko jest ładnie i przejrzyście. Problem tylko taki, że albo wsiąkniesz w klimat lat 60. złotej ery Hollywood i te 2,5 godziny Ci szybko zleci albo będziesz się męczyć.
Fani Tarantino raczej nie będą narzekać.
  • Odpowiedz
@peetee: No kolega @Shatter pyta o przykłady #!$%@? rzeczy. Nie wiesz co, bo widziałeś trzy. Więc nie wiesz o czym mówisz.
Taak, tak samo pseudointelektualna gadka, tak samo jak jego filmy. Mówię tak samo prosto, co Tarantino tworzy filmy.
  • Odpowiedz
No kolega @Shatter pyta o przykłady #!$%@? rzeczy.


@Zajcu94: spytał się o konkretnie dwa nowsze filmy których już nie widziałem bo się zdążyłem do niego zrazić - bo wiem że Tarantino to czysta strata czasu. Czego tu nie rozumiesz

Nie wiesz co, bo widziałeś trzy. Więc nie wiesz o czym mówisz.


@Zajcu94: widziałem: Kill Bill, Kill Bill 2, Cztery Pokoje - wraz ofc z częscią Tarantino, Pulp Fiction - jedyny
  • Odpowiedz
@peetee: Ok, zrozumiałem, że pyta ogólnie.
Fakt, Death Proof jest chyba najsłabszy z całej filmografii.
Cóż, mimo tego, że się zraziłeś, to od siebie polecam Bękarty Wojny. Zdecydowanie najelpszy film Tarantino z tych "nowszych".
  • Odpowiedz
  • 0
Ja obejrzałem z godzinę tego filmu i wyłączylem. Nie ma żadnego innego filmu przez który nie udałoby mi się przebrnąć
  • Odpowiedz