Wpis z mikrobloga

@muchabzz: Oj Panie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak znajde czas to chętnie przedstawię dlaczego Tarantino w tej kwestii #!$%@?(nie chce obiecywać, bo czasu bardzo mało;(). Sam zajmuje się krótkimi metrażami i z jego filmów można wiele wyciagnac.
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: trochę mam podobnie. Byłem zafascynowany tarantino. Jedynie jackie Brown średnio mi weszło z tego co reżyserował. Wszystko co było jego scenariuszem albo spod jego ręki powodowało u mnie bonera. Nie widziałem nienawistnej ósemki do tej pory.
  • Odpowiedz
@muchabzz: Postaram się wypowiedzieć sensowniej i dłużej wieczorem, teraz niezbyt mam jak się za to zabrać. Obejrzyj proszę w wolnym czasie Prawdziwy romans - świetny scenariusz Tarantino, niestety ze zmienioną końcówką, przez co film ma inny wydźwięk( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mancymilian hehe. Jest dużo dialogów. Ale myślę że za bardzo rozwleczony przez wiekszosc czasu. Końcówka nadrabia. Bardziej kameralny niż inne jego filmy. Chociaż w sumie ciągnął się właśnie jak nienawistna ósemka.
  • Odpowiedz
@nokash: czytałem o wersji reżyserskiej rozciągniętej do ponad 4h z dedykacja dla netflixa. Podobno coś takiego zostało wypuszczone na stany z „nienawistnej”. W tej netflixowej jeśli będzie więcej margott to będę miał wypisane minuty scen z robbie co będą mi umilać wieczory. Co pije sam, to wilka z wall street oglądam w 15 minut. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@rraaddeekk nigdy nie ogarniam rozumowania ludzi, którzy oglądają te same filmy po kilka razy... Może zbadaj się na Alzheimera

@przeczki lubię oglądać filmy kilka razy, oglądam bardzo dużo filmów i czasem lubię wracać do ulubionych
  • Odpowiedz
@Mancymilian: ósemka jest ciekawa pod względem formy, właśnie to jest to, co tak szybko się u mnie wypaliło, poza formą nic mnie w jego filmach nie pociąga, ósemkę zobacz w ciemnym pokoju w prawdziwym 4K, nakręcił to taką specjalna kamerą(szerszy kąt), wizualnie ciekawie się to prezentuje, niestety ciągle te same schematy już dawno mi się przejadły.
  • Odpowiedz