Wpis z mikrobloga

Czemu nie mogłem jak niektórzy ze znajomych znaleźć sobie dziewczyny w szkole albo na studiach? Teraz mam 25 lat i muszę się użerać z #!$%@? roszczeniowymi dupami z gatunku #p0lka na #tinder. W głowie siano, a mniemanie o sobie jakby była miss universe i skończyła Harvard. Raz jedna dupa się zachowywała jakby była z jakiejś wyższej warstwy społecznej, gadka w stylu "no ja jeżdżę taksówkami, nie będę się cisnąć z motłochem w autobusie". Jeździ taksówkami, bo nie ma samochodu ani nawet prawa jazdy. Woziła się, że ma niby jakąś super pracę. Jak dopytałem, to się okazało, że jest sekretarką w Januszex SA za 2000 miesięcznie. Skąd tu wziąć normalną skromną dupę? Ludzie co nie korzystali z tego gówna jakim jest tinder nawet sobie nie wyobrażają jaki to jest rak. Ależ musiało być łatwiej w tych kwestiach w czasach przedinternetowych.
#rozowepaski #zwiazki
Pobierz imajoke - Czemu nie mogłem jak niektórzy ze znajomych znaleźć sobie dziewczyny w szko...
źródło: comment_yU1XflxKIn0LU4AeQyIpZnMbwOqGRiKf.jpg
  • 8
w


@imajoke: taki wiek :) ja kiedyś toczyłem bekę bo jechałem do cumpla na wesele i poprosił mnie, żebym jego ziomka tez zabrał i jego lube....
nosz qurła :) damesa taka prawdziwa warszawianka przyszła pani lekarz :), ona tylko warszafa i warszafa - przez drogę prowadziła jakiś monolog sama ze sobą co da auta (mojego szrota) ale sama porusza się komunikacją miejską na codzień bo ani on ani ona nie mają
@imajoke: Podchodź na ulicy, poznawaj w pracy, przez znajomych, można pewnie też nawet i na imprezach, generalnie wszędzie, ale najważniejsze to umieć zagadywać na żywo ( ͡º ͜ʖ͡º)