Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pchomrower: ogólnie pozytywnie... Denerwuje mnie czytnik linii papilarnych bo jestem przyzwyczajony do ułożenia jak w mi mix2 i śliski pokrowiec który był w zestawie /ale to na dniach ulegnie zmianie/... Na plus ogólne działanie, ekran i akumulator... Eu wgrane, root z magisk działa...
@lifefitness Kupowałem w maju z RTV Euro za 1899 i udało mi się go sprzedać w tym tygodniu za 1600 (a ich ceny lecą teraz jeszcze bardziej w dół), gdzie nówkę Mi9T zamówiłem z Chin za 1060 - więc głównie ten fakt przeważył. Dodatkowo bateria w Mi9 jest tylko i wyłącznie ok - dzień z SoT na poziomie 5-6h to max. Chciałem też sprawdzić wysuwany aparat w kontekście zakupu OP 7Pro bliżej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Joiny20: ok. Pytam bo do mnie idzie właśnie mi9 z GB za 1300zl. Rozważałem mi9t ale zależy mi na ładowaniu bezprzewodowym. I mi9 ma zdaje się lepsze bebechy (proc i grafika). Co do baterii i tak ładuje codziennie, mam nadzieję że wytrzyma od rana do wieczora. Notch mi nie przeszkadza.
@lifefitness 1300 to świetna cena za ten telefon. Ogólnie nie mam mu za wiele do zarzucenia, a wręcz przeciwnie uważam, że poza właśnie OP 7Pro w tym momencie nie ma lepszego telefonu na rynku (całościowo). Snap 855 to bestia, ale tak na prawdę w codziennej pracy nie wykorzystamy jego potencjału (chyba, że ktoś gra/obrabia filmy/grafikę to ok). W moim przypadku myślę że 730 będzie bardziej optymalną i nie zauważę spowolnienia na codzien,