Wpis z mikrobloga

Co się odwaliło to nawet nie...
@PocztaPolskaSA macie wy rozum i godność człowieka?

Mieszkam na dość nowym osiedlu, dużym, gdzie powstała nowa placówka PP. Kolejki jak stąd do zakopanego o każdej porze dnia, do tego zawsze czynne wyłącznie jedno okienko. Trzeba zarezerwować około godziny na załatwienie byle czego.

Miesiąc temu próbowałem odebrać awizowany list polecony i po ku*wa 40 minutach stania w kolejce byłem wciąż ósmy. Zrezygnowałem.

Wk*rwiony wróciłem do domu i napisałem skargę na ww placówkę za pomocą formularza kontaktowego, elektronicznie na stronie PP.
We wtorek awizo w skrzynce. Szlag mnie trafia jak tylko pomyślę o tym, że znów trzeba iść na tę pocztę.
Odstałem swoje w kolejce, pani wydała mi list i #!$%@? nie zgadniecie co to było...



Poczta Bolzka, poważną firmą jest.

#truestory #sadstory #januszebiznesu #bekazpodludzi
  • 4
@deafpool: Specjalnie utrzymuja takie kolejki, zebys w niej stal i zglodnial to kupisz wafelka albo napoj jak Ci sie zachce pic albo zaczniesz czytac ksiazke z ciekawosci i tak Cie wciagnie, ze bedziesz musial kupic. Sztab menadzerow i marketingowcow to obmyslil. To co dl Ciebie jest sufitem dla nich jest podloga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@deafpool: sam sie ostatnio na tym zlapalem, ze stalem w kolejce i zlapalem komiks tytusa romka i atomka. Zaczalem czytac i tak sie wciagnalem, ze przyszla moja kolej do okienka i co?! I KUPILEM ( ͡° ʖ̯ ͡°) POCZTA 1:0 MATEYJDM