Wpis z mikrobloga

Spotkałem się wczoraj z ładną buźką. 5/6 facetow by się śliniło.

Ale wewnątrz totalna żenada:

"Nie chce mieć dzieci" "chce pracować całe życie" "uwielbia korpo" "wstaje o 6 rano" "ostatni raz na randce 6 miesiecy bo nie ma czasu" "nie lubi imprez i podrozy bo praca" "nie potrzebuje faceta zeby jej pomagal i sie nią opiekowal" "nie uprawia zadnego sportu bo nie ma czasu"

Wstałem i powiedziałem:

"Słuchaj pretty face, żyj sobie tym pustym życiem. Bądź zabawką w rękach kolejnego korpomenadżera i właź mu pod biurko jeśli to zastapi ci miłość, dzieci i szczęscie.
Niszcz ludzi i środowisko żeby excel się zgadzał.

Ale z dala od prawdziwych ludzi. Ja się wychowałem na podwórku i takim jak ty zakładaliśmy majtki na głowę."

Usunąłem przy niej parę, położyłem kasę za moją część na stole i wyszedłem.

#p0lka #tinder #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #korposwiat
RECAPTCHASSIE - Spotkałem się wczoraj z ładną buźką. 5/6 facetow by się śliniło.

A...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RECAPTCHASSIE: no to ładny ból dupy zalapales, całe szczęście niektórzy ludzie mają różne wartości w życiu, a i niektórzy nie boją się konfrontacji i nie uciekają po swoich żałosnych expose. jeszcze taki dumny, że musiał się na Mirko pochwalić xD
  • Odpowiedz
@justlogin: Kolega wolałby zaproponować wejscie jej pod biurko (xD), a nie <> powiedzenie komus co sie mysli i za czym sie calym sercem stoi.

Z calym szacunkiem ale moj dziadek byly zolnierz uczyl mnie ze stanie przy swoich wartosciach nie jest zalosne tylko odwazne i rzadkie.

uciekaja


Zwyczajnie ja odrzucilem. To nie jest ucieczka tylko szanowanie swojego czasu.
  • Odpowiedz
@RECAPTCHASSIE: typie, to nie ja umawiam się w serwisach randkowych i nie szukam tam miłości życia XD laska zarejestrowała się na tindera w prawidłowym celu, a Ty najwyraźniej szukasz tam miłości życia pośród tony bezwartościowych lasek, a na dodatek jeszcze chcesz je umoralniac. dobrze, że nie poszedłeś w ślady dziadka bo gamoni w wojsku nie potrzeba xD
  • Odpowiedz
@RECAPTCHASSIE: Pewnie bajt ale z tym, że nie chce dzieci, nie uprawia sportu, nie imprezuje, nie chodzi na randki, zależy jej na pracy, wstaje o 6 i nie szuka kogoś kto ogarnie jej życie tylko równego partnera to cała ja
  • Odpowiedz
@RECAPTCHASSIE: propsy ziomek, nie słuchaj komentujących pustaków wypranych przez mass media. Twoim zadaniem jest wiedzieć czego chcesz i tego szukac. Masz filtr szukania i jedziesz. Odbijesz się z 20 razy ale znajdziesz w końcu best match.
  • Odpowiedz
@ripleyx: a ja mam bekę z takich lasek jak Ty. Jesteście takie niezalezne, takie samodzielne nie potrzebujecie faceta bo świat idzie do przodu i same sobie możecie ze wszystkim poradzić. I właśnie na takich jak Ty zarabia się najlepsze hajsy. Każda czynność domowa wy szukacie "fachowca". I przychodzi zwykły pijaczyna i za 2 godzinki roboty was kasuje z waszej dniówki albo dwóch niewolniczej pracy w korposwiecie. Po czym wraca do
  • Odpowiedz
@Piasek32: Nie wiem czy wiesz ale tak działa świat, ludziom płaci się za ich pracę czyli w tym przypadku naprawę czegokolwiek w domu, próba naprawy samemu czegoś na czym człowiek kompletnie się nie zna to głupota a nie niezależność
  • Odpowiedz
@ripleyx: ale tylko "niezależna" kobieta jest w stanie zapłacić 500zl za 2 godziny roboty i nadplacic 150zl za materiał. Każdy facet choćby ciut ogarnięty w życiu by się na coś takiego nie nabrał. Z reszta w Polsce nie wiem czy wiesz ale większość facetów jest w stanie wykonac 80% czynności które Ty zlecasz "złotej rączce"
  • Odpowiedz
@RECAPTCHASSIE pewnie bait ale jeśli nie to bez sensu. Zachowałes się dokładnie tak jak te wysmiewane przez was różowe na tinderze, które odrzucają chłopa od razu bo tam wzrost czy coś. Zwykle chamstwo, takie spotkanie można normalnie i kulturalnie zakończyć.
  • Odpowiedz
@Piasek32: chłopie nie ośmieszaj sie, twoja teoria brzmi "nie chwal się niezależnością, bo wy baby i tak zawszę będziecie głupsze i gorsze od nas" , w tym celu wymyślasz tezę "faceci się nie nabierają i nienadplacaja fachowcom za naprawe czegoś a baby tak" choć są poradniki i wiele rzeczy można zrobić samemu. Ja wiem że chcesz w ten sposób zdetronizować niezależne kobiety, by zaprzestaly takich praktyk, by znów były zależne,
  • Odpowiedz