Wpis z mikrobloga

mircy za godzinę lecę pierwszy raz samolotem i strasznie się stresuje. Proszę o słowo wsparcia oraz rady co robić (o tym że należy klaskać po lądowaniu już wiem)
  • 40
  • Odpowiedz
@svdvlbe: Pewnie ci zatka uszy przy zmianie ciśnienia, to po pierwsze. Ja się tak stresowałem pierwszym lotem, że mnie zaczęło serce kłuć a to tylko spotęgowało nieprzyjemne doznania, także lepiej na luzie podejść choćby na siłę, i wyczekiwać innych samolotów już nad chmurami słuchając muzyki z archiwum iks. Na odetkane uszy uznałem, że wydmucham nos i jak #!$%@?ęło w uszach i zabolało to nie polecam tego robić, choć pomogło. Poza tym
  • Odpowiedz
@svdvlbe: nie dygaj nie patrz w dol ( ͡° ͜ʖ ͡°) uswiadamiaj sobie , ze bedzie dobrze :) nie mysl o locie. Najlepiej ksiazke sobie poczytaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie tez nigdy nie lecialem takze rownie dobrze tez mam obawy i strach, ale sluchaj zamow cos do jedzenia jestem ciekaw jak karmia ;> no i oczywiscie zamow jakis trunek ( ͡
  • Odpowiedz
@svdvlbe: Warto żuć gumę albo chociaż jakiegoś cukierka mieć w ustach przy starcie i podczas wznoszenia, bo zatyka uczy, to trochę pomaga. A reszta to nie potrzeba jakiejś ukrytej wiedzy o lotach samolotem i nie ma co się stresować. Raz przespałem cały lot.
  • Odpowiedz
@svdvlbe: jeśli gdzieś w domu masz jakieś zatyczki do uszu, to jak zabierzesz, to mogą się przydać. Wrażliwsze na zmiany ciśnienia ludzie trochę się mogą męczyć. Oczywiście jest to do wytrzymania.
Tak czy siak nie ma się czego bać :D
Siądź przy oknie, bo mogą być fajne widoki.
  • Odpowiedz