Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Giacomina: Akurat opka umie rysować zajebiście. Nie ma obecnie substytutu ludzkiej skóry, można ćwiczyć na świńskiej, ale jest o wiele twardsza, inaczej wchodzi tusz itp.
  • Odpowiedz
  • 2
@Giacomina: Najpierw ćwiczyłam na sztucznej i już tatuowałam na innych osobach, ale wiadomo że wciąż żółtodziób ze mnie :). A rzeczy typu poprawki ma u mnie za darmo dopóki nie będzie cacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@niemampomyslunannick: Ta, zostałam betatatuażystką ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Croudflup: To nie pierwszy raz jak trzymam w ręku igłę, i ćwiczyłam wcześniej na
  • Odpowiedz
  • 2
@Twinkle: Dziękuję za komplement~ Dorzucę tylko, że na sztucznej można się nauczyć tych rzeczy podstawowych typu „maszynka wibruje jak próbujesz linię zrobić”, czy „kolor wygląda lepiej jak wbijasz przy takim mniej-więcej wysunięciu igły”, plus dobrze jest przećwiczyć tatuaż wcześniej na niej i zobaczyć gdzie mogą wystąpić problemy (chociaż masz 100% racji z twardością czy tuszem).


I żeby nie było, @Giacomina - ten wzór wcześniej też wylądował na sztucznej
BotGirl - @Twinkle: Dziękuję za komplement~ Dorzucę tylko, że na sztucznej można się ...

źródło: comment_UwJCuHKvXbtNBeoaqk85OYNg0lIUXYuD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BotGirl: Nie, mam za małego skilla w rysunku i jakoś nigdy nie miałam tyle dyscypliny by rysować codziennie. @PonySlaystation całkiem sporo dziara, ale w #uk, więc ma mało okazji by wykazać się swoim zajebistym stylem.
  • Odpowiedz