Wpis z mikrobloga

@orizaba: No będzie śmiesznie w październiku jak wszyscy studenci z zachodniej części miasta będą tamtędy przejeżdżać na 2 największe uczelnie xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tommy__: Na razie nie wiadomo co chcą zrobić. Miasto próbuje przygotować odpowiednie studium pod zabudowę Placu Społecznego. Więc nie kłam.

A burzenie pierwszej estakady jest związane z złym stanem technicznym. Więc po drugie nie kłam.

Jak będę miał chwilę podrzucę odpowiednie odpowiednie linki
  • Odpowiedz
@Bratkello: Jak był zły stan techniczny to było ją trzeba wymienić albo naprawić.

Nie wiadomo co chcą zrobić xD. Nie no super, jak ja robię jakiś remont to też najpierw wszystko rozpieprzam a potem się zastanawiam co by tu się dało zrobić xD.
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy: Druga estakada miała remont i jest w lepszym stanie technicznym. Narazie zostaje ale ma iść do rozwałki. Jak ją rozjadą będą kombinować
@Tommy__: Aktywiści przez chwile wspominali nawet o mieszkaniach - ciekawe jaka cena wtedy. 15 k za metr? ;)
A co do korków. Nie trzeba czekać nawet na studentów. Zacznie się Wrzesień i powrót do jazdy do szkół przez kaszojady ;)
@BartorKrajczyk: Fajnie, tylko narazie nie ma
  • Odpowiedz