Wpis z mikrobloga

  • 0
@Pannenkoek to nie jest normalne że karę mogą ustalić w tak ogromnym przedziale a ja nie mogę się obronić, wytłumaczyć.
Popełniłam błąd parkując w strefie dla mieszkańców i jestem gotowa za to zapłacić ale myślałam że to będzie coś między 95 a 200.
Za zaparkowanie na miejscu dla inwalidy jest 380€ mandatu, więc nie wiem skąd miałabym zapłacić 2500 za zajęcie miejsca na pustym parkingu. Chciałabym mieć możliwość otrzymania wytłumaczenia skąd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mrs_badger: od siebie dodam, że brak możliwości odwołania dotycz tylko TEJ wiadomości. Kiedy dostaniesz mandat, normalnie możesz się odwołać
  • Odpowiedz
@Pannenkoek: @mrs_badger: mi się wydaje, że nie można się odwołać bo nie ma tam żadnego konkretnego mandatu który dopiero przyjdzie. Wtedy pewnie będzie możliwość złożenia jakichś wyjaśnień. Ta ulotka to tylko informacja żebyś tam więcej nie parkowała bo mandat może dopiero po miesiącu czy tam dwóch przyjść.
  • Odpowiedz
@Tuff

Myślę, ze coś przyjedzie w stylu czarno na białym...nie widze tam nigdzie, by bylo napisane
Ostrzegamy czy pouczenie....tylke ze zostanoe cos nałożone. I oczywiście, ze nie mozna sie odwołać od mandatu za zle parkowanie.
Nawet bym z nimi nie zaczynał gry, bo kest to mie warte.
I fakt czasem przychodzi cos do miesiąca, ale to zalezy też od gminy. W sumie tam jest napisane za co i kto sie tym
  • Odpowiedz