Wpis z mikrobloga

@Variv: Żeby zmienić generowanie teranu pewnie musieliby napisać gre od nowa. Szkoda bo to jeden z głóównych powodów dlaczego ta gra mi się znudziła szybko. Bardzo powtarzalne planety, biomy, zwierzeta...


@GrzegorzPorada Niekoniecznie. Już zmieniali generację o to chyba 2 razy. Kiedyś moja planeta z bazą była planeta lodową. Teraz jest pustynia z radiacja ( ͡º ͜ʖ͡º).
@Variv: Tak wiem ale chodziło mi o takie większe zmiany jak wprowadzenie generowania rzek, gór, nowy system jaskiń, biomy na różnych poziomach, raczej to ziężko upchać w aktualizacje


@GrzegorzPorada Wątpię. To kwestia algorytmu. Skoro minecraft sobie z tym radzi to i nms powinien. Muszą mieć słaby algorytm od generacji terenu.
@GrzegorzPorada: @Variv: Doradźcie proszę. Jako, że update świeży i ciężko trochę wyszukać takie informacje to zapytam. Jak wygląda teraz kwestia z multi? Chciałbym pograć z żoną we 2 osoby (wspólna eksploracja, budowa bazy itp.). Wszystko to jest bez problemu do ogarnięcia? Nie ma jakichś udziwnień, ograniczeń?

Dzięki :)
@simo_pl Podobno nie. Normalnie możesz z żoną sobie grać. Tzn.nie wiem jak dokładnie z budowaniem bazy w sensie czy inna osoba może budować na twojej bazie itp. Zapytaj na redicie może już wiedzą.