Wpis z mikrobloga

Kurde, jak gadam z jakims rozowym to po 30 sek juz mi sie tematy kończą, a jak chociazby z jakim low/medium tier facetem normikiem to jestem w stanie pociągnąć bardziej rozmowe. O #!$%@? tu chodzi

#przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Abu_Hajaar: a tak na poważnie to z facetami sie peple o wszystkim i niczym i bez przypalu mozna mówić co sie myśli. W rozmowach z kobietami ciąży jednak jakaś presja żeby nie zrobić z siebie błazna. Mam żonę i zauważam że w rozmowach z kobietami mając wywalone w próby zaimponowania rozmowa toczy się 10x lepiej niż z przed stanu kawalerskiego.
  • Odpowiedz
@Prosty_login: właśnie - faceci chcą imponować i wychodzą jakieś buble. Z doświadczenia wiem, że faceci o wiele bardziej się otwierają i mają o czym gadać gdy widzą, że babka jest spoko. Np puszczenie pierda uchodzi im na sucho, babka nie pozostaje dłużna - oboje się śmieją, więc facet jest luźniejszy i gada na każdy temat (oczywiście kobiety mają kruche ego i jak im ktoś powie wprost że są grube, stare, zbyt
  • Odpowiedz
@Prosty_login: wiec uważam że to wina także samych facetów. Raz nie chca kobiet poznać, bo chcą tylko seksu, dwa , nauczeni przez stereotypy i parę karyn zamykają się na inne kobiety z góry traktując je jako nudziary "Netflix & chill"
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: bardziej rozowe sa nudne, slysze tylko imprezki w piatek, a potem opowiadanie jak to się nie #!$%@? i nic nie pamietaja. Faceci tez o tym pierdzielą, ale z nimi jeszcze tam sie o czyms innym pogadac. A swoja droga jakim cudem mozna powiedzieć ze ktos jest gejem bo nie jest w stanie utrzymac rozmowy dluzej niz 30 sek, mimo ze odczuwam pociag do kobiet xdd
  • Odpowiedz
@Abu_Hajaar:

No a jak wytłumaczyć że kobiety cię nudzą?

Co rusz słyszę że różowe są nudne. Jak lecicie na nudne, tępe dzidy, zamiast do lasek z pasją, które i tak was nie interesują bo wolicie jej cipe niż jej pasje, do tego sami jesteście nudni i z góry patrzycie na kobietę jako na te głupszą i nudniejsza, to tak jest. Nikt mi nie wmówi że takie są różowe, ja jakoś rozmawiam
  • Odpowiedz
@Abu_Hajaar: Jest dokładnie odwrotnie. Na przykładzie pracy, bo poza pracą to wybieram sobie znajomych wedle uznania. Z większością dziewczyn mogę ot tak zacząć rozmawiać o jakiejś książce, filmie, newsie albo jakiejkolwiek głupocie, którą właśnie przeczytałem w internecie. Gdybym z którymś z facetów (z kilkoma mam w miarę podobne wykształcenie), których mam w sąsiedztwie, próbował porozmawiać o tym, że byłem wczoraj w teatrze albo przeczytałem artykuł na temat psychologii czy czegokolwiek, to
  • Odpowiedz
@Abu_Hajaar:

Hahaha

To ja się pytam, czemu faceci są tak puści i próżni że ich nie widzą?

Wierzą w stereotypy

Gdy trafią na taką która jest ciekawa, z góry ją traktują jak taka nudna i bez pasji. Nie pozwalają jej się wypowiedzieć, wykazać - od razu wychodzą z założenia że nie ma sensu bo i tak ciekawego nie ma do powiedzenia, a potem się dziwią, gdzie te wartościowe kobiety xD

Męska
  • Odpowiedz