Wpis z mikrobloga

  • 296
Jednak wykop nie jest taki zły

Przy ostatnim znalezisku o "młodym chłopaku, który pokazuje jak może wyglądać YT".
Napisałem taki komentarz.

Też robię normalny podróżniczy kontent jednak generalnie, każdy ma to gdzieś. Opowiadam o krajach, miastach czy zabytkach - słychać mnie normalnie (audio jest dobrej jakości) a kadry są ładne i klarowne. Jednak przez te wszystkie influacerki z gołymi dupami i click baity przebić się jest cholernie ciężko.

http://YouTube.com/budzetowyluksus


I się cholera zdziwiłem :D, bo dostałem mega pozytywny odzew. Jednak ten mój kanał "jest wartościowy", "jest fajny" oraz jest "dobrze prowadzony i montowany" - to nie jest moja opinia ( ͡º ͜ʖ͡º) to jest opinia Mirków i Mirabelek.

Ultra się ciesze, że jednak wpadło te 20 subow od obcych ludzi dążąc moją pasję zaufaniem.

#innvpodrozuje #chwalesie

*Losowa fotka z Wietnamu.
innv - Jednak wykop nie jest taki zły

Przy ostatnim znalezisku o "młodym chłopaku, k...

źródło: comment_P8v9C1vt2bfPf741QefHYmVofGwDBWcf.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@lolens bez żebrania ( ͡º ͜ʖ͡º) staramy się poprostu spiąć tak budżet by wyszło w miarę komfortowo ale jak najtaniej.

Z takich tricków, to np. często korzystamy z turystycznego wolontariatu. Głównie działa to dobrze w Europie.
  • Odpowiedz
słychać mnie normalnie (audio jest dobrej jakości)


@innv: film o Koninie raczej tego nie pokazuje, muzyka #!$%@? a jak jakaś laska mówi to prawie jej nie słychać
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Lapidarny wiesz co zawsze odsłuch robię na w 3 miejscach: pierwsze to zwykle słuchawki Xiaomi, głośniki z laptopa i telefon. Możesz napisać jakich głośników/słuchawek używasz? Jak coś to na priv lub tutaj.
  • Odpowiedz
Też robię normalny podróżniczy kontent jednak generalnie, każdy ma to gdzieś. Opowiadam o krajach, miastach czy zabytkach - słychać mnie normalnie (audio jest dobrej jakości) a kadry są ładne i klarowne. Jednak przez te wszystkie influacerki z gołymi dupami i click baity przebić się jest cholernie ciężko.


@innv: po prostu Twój kanał jest w #!$%@? mało ciekawy
  • Odpowiedz
@innv: na telefonie, dokładniej to na kiblu

Muzyka nawalała a jak laska zaczęła mówić to musiałem zwiększyć głośność

Jak w polskich filmach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@innv: poleciał sub Mirku. #!$%@? jutjub nie pokazuje mi takich ślicznych kanałów ale #!$%@? te goły dupy i miny kota srającego na pustyni po kilka razy dziennie już tak reeeeee (°°
  • Odpowiedz
@innv: Zerknę po pracy na Twój kanał, ale już teraz wygląda interesująco. Warto tutaj promować swoją twórczość, wśród Mirków jest wielu sympatyków różnych spraw, udało mi się tu pociągnąć do przodu audycję radiową, którą tworzę. :)
  • Odpowiedz
@innv: To nie jest kwestia influencerek z gołymi dupami, tylko kanałów podróżniczych są setki, jak nie tysiące i ciężko coś nowego w tej kwestii wymyślić. W tym przypadku rządzi zasada kto pierwszy ten lepszy i jeżeli nie wbileś się na rynek odpowiednio wcześnie to ciężko się będzie przebić. Wybacz, ale ten komentarz który wkleiles w swoim poście jest pretensjonalny i to trochę obrażanie się na prawa rynku, bo widzowie nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Ld93 masz zajebiście dużo racji i pisząc taki komentarz miałem trochę żółci w sobie.

Jednak muszę coś od siebie dodać. Na swoim przykładzie znam kanał który "klika się" tylko dlatego, że chłopak/mąż wrzuca jak najbardziej goła swoja żonę/dziewczynę. Drugi przykład wiele influacerek jedzie np. na Dominikanę tworzą materiały gdzie nie mówią nic sensownego (sensownego dla miejsca które odwiedzają), bo dla swojego odbiorcy nadal jest sensowny. Przez to zajebiście dobrze pozycjonują swoje
  • Odpowiedz