Wpis z mikrobloga

  • 296
Jednak wykop nie jest taki zły

Przy ostatnim znalezisku o "młodym chłopaku, który pokazuje jak może wyglądać YT".
Napisałem taki komentarz.

Też robię normalny podróżniczy kontent jednak generalnie, każdy ma to gdzieś. Opowiadam o krajach, miastach czy zabytkach - słychać mnie normalnie (audio jest dobrej jakości) a kadry są ładne i klarowne. Jednak przez te wszystkie influacerki z gołymi dupami i click baity przebić się jest cholernie ciężko.

http://YouTube.com/budzetowyluksus


I się cholera zdziwiłem :D, bo dostałem mega pozytywny odzew. Jednak ten mój kanał "jest wartościowy", "jest fajny" oraz jest "dobrze prowadzony i montowany" - to nie jest moja opinia ( ͡º ͜ʖ͡º) to jest opinia Mirków i Mirabelek.

Ultra się ciesze, że jednak wpadło te 20 subow od obcych ludzi dążąc moją pasję zaufaniem.

#innvpodrozuje #chwalesie

*Losowa fotka z Wietnamu.
innv - Jednak wykop nie jest taki zły

Przy ostatnim znalezisku o "młodym chłopaku, k...

źródło: comment_P8v9C1vt2bfPf741QefHYmVofGwDBWcf.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@innv: po pracy wpadnę obejrzeć ale jako że nie lubię jak ktoś się reklamuje i jeszcze NA MNIE ZARABIA to dla równowagi na początku dam wszędzie łapę w dół.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ImHotarti jak ktoś się nie zareklamuje to go nie poznasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Liczę, że z reklam uda mi się opłacić zeszłoroczna licencję na muzykę - być może cel osiągnę w 2020 roku w okolicach lutego ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
@innv: Nie chcę Cię martwić, ale to jest sztucznie wygenerowany ruch, który zaniknie po kilku dniach.

@Gieforit: Nie chodzi o jakieś dymy i czelendże. Po prostu to jest kolejny "kanał podróżniczy", jak miliard innych na YT. Ten jest nawet gorszy od większości pozostałych.

Przeklatkowałem sobie losowe filmy z kanału i wyglądają one tragicznie. Przez większość czasu nic nie widać, bo w kadrze jest rozmazana morda kręcona z ręki,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Nie chcę Cię martwić, ale to jest sztucznie wygenerowany ruch, który zaniknie po kilku dniach.


Postaram się by tak się nie stało ( ͡º ͜ʖ͡º)

No, #!$%@?, wartość w #!$%@? XD


@mecenas_z_piaseczna: cieszę się, że nie przyciągam ludzi którzy oglądają Kononowicza.
  • Odpowiedz
@innv: jak nagrywasz siebie gdy opowiadasz, to oddal bardziej kamere od twarzy, bo caly kadr zajmuje i jakos dziwnie sie to oglada. Lepiej jak kamera obejmuje rowniez krajobraz po ktorym sie poruszasz, a nie sama twarz.
  • Odpowiedz
Jak by ktoś odwiedził raz jeszcze ten wątek - DZIĘKUJE WSZYSTKIM oraz obiecuje, że nie zawiodę z contentem

  • Odpowiedz