Wpis z mikrobloga

@rybsonk: ZA KAŻDYM GRANYM RAZEM
To samo z serialami, normalnie zero, null, nichts nawet pół cycka, wchodzi mama do pokoju oczywiście orgia gołe karlice ruchają się z osłami.
  • Odpowiedz
@rybsonk:
Jakiś rok temu szukałem używanej konsoli na olx. Umówiłem się na oględziny ps3 z zestawie z kilkoma grami, w tym min. gta5 i jakas fifa. Na miejscu okazało sie że uzytkownikiem konsoli był na moje oko jakiś 10-cio latek, a wcześniej rozmawialem przez telefon z jego ojcem, który nawet nie wiedział jak włączyć konsole. Młody odpala konsole w której siedziala gta5 i daje mi pada. Gra sie wlacza i nagle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rybsonk: pamiętam jak jako dzieciak grałem w Mafię i wyskoczył ekran ładowania misji 'Dziwka' z damską bielizną na obrazku. Ale się musiałem mamie natłumaczyć
  • Odpowiedz
@rybsonk: Czytałem jakieś opowiadanie sci-fi/fantasy i Mama zajrzała mi przez ramię akurat, gdy główny bohater postanowił jeden jedyny raz rzucić mięsem, w dodatku dość dosłownie przetłumaczonym z angielskiego - "Jezu #!$%@? Chryste". Wolałbym gołą babę, prościej byłoby wytłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rybsonk: To chyba najmniejszy problem tej gry, szczególnie jeśli chodzi o rodziców XDDD A tak w ogóle to serio jacyś rodzice dają #!$%@? o to, że w grze jakaś baba w staniku robi sobie samojebkę telefonem? Matka mi na urodziny kupiła kiedyś Postala 2 i doskonale zdawała sobie sprawę z tego, jaką ta gra ma treść.
  • Odpowiedz
@rybsonk: OPie, to przy moich problemach to nic.
Ja gram w Osu. Efektem ubocznym jest to, że co 3 mapa w tej grze to kawaiianimeswiiitgłosiki i obrazki, nie raz i nie dwa równie sugestywne co to. I weź to teraz zagraj bo musisz (nie wiem, na turnieju) przy starych...
  • Odpowiedz