Wpis z mikrobloga

Co tu się #!$%@? w #gliwice?

Właśnie przeleciały nad moim samochodem 2 samoloty pasażerskie przypominające wyglądem te rządowe. Wykonywały dziwne manewry. W obstawie dwa myśliwce. Kolejny leciał w znacznej odległości. Stanąłem na poboczu właśnie i słyszę jeszcze jakieś myśliwce...

#lotnictwo #wtf
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
Dodam, że manewry z mojej perspektywy wyglądały jakby jeden samolot przypominający Tupolew chciał "zepchnąć" drugi... Czuje się jakby mi się to śniło, takie nierealne.
  • Odpowiedz
@MentorPL: Daj spokoj ja też.... siedze spokojnie w pracy a tu jeb nad głową centralnie. Ale jak sprawdziłem lot tego rządowego to raczej wszystko wskazuje na ćwiczenia. Jeszcze by tylko rozpierduchy brakowało.
  • Odpowiedz
  • 2
@cantom
@Beer_Is_Good_For_You

Drugi wyglądał niemal identycznie jak ten pierwszy. Wątpię, że wojskowy. Później zasłaniały mi też trochę drzewa oraz fakt, że ciągle poruszałem się po drodze publicznej nie pozwolił mi na pełne skupienie. Niemniej jednak chyba przejadę się do Katowic jak to ma być z taką pompą...
  • Odpowiedz
  • 0
@kecajek Właśnie przeglądam tag, piękne. Dziękuję.

Widziałem, że w opolskim widziano już dwa "zestawy" więc miałem niesamowite szczęście widzieć je niemal "zderzające się"
  • Odpowiedz