Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: Jak nie trawię Kościoła i zdecydowanej większości sukienkowych, tak cieszy mnie głos rozsądku i brak wsparcia dla ludzi w tym środowisku, którzy "kochaj bliźniego jak siebie samego" chętnie zamieniliby "kochaj bliźniego, ale nie innego niż siebie samego". Przykre jest jednak to, że taka naprawdę dobra mniejszość zginie w zgniliźnie polskiego Kościoła.
@lakukaracza_: wy lewary to jesteście ogromnymi specami od kościoła i Jezusa - jak wam trzeba to się na Jego autorytet powołujecie ale normalnie na odzień to plucie i wyzywanie od katoli :D większość z was utrzymuje, że są ateistami... ale gdzie tam - codziennie wałkowanie kościoła i "katoli". Czyste #!$%@? umysłowe.
Co do szacunku do drugiego człowieka - zgadzam się.
Tylko jedno zastrzeżenie mam - jak mam szanować człowieka, który mnie
@FenrisVonUlfer: A co ci przeszkadza, że ktoś sobie robi jaja z Jezuska? Jak znosisz krytykę w ogóle swojego hobby, jak ty jesteś w stanie egzystować między ludźmi, którzy nie lubią, tego co ty, jak tak ciężko ci znieść, że ktoś nazywa Jezuska po imieniu złotym cielcem i robi sobie z nim papier toaletowy?
Te wasze parady, gdzie obrażacie to w co wierzę?


@FenrisVonUlfer: To w co wierzysz nic mnie nie obchodzi, znaczenie mają jedynie naukowe obiektywne fakty.

Homopropaganda?


Dla Ciebie propaganda dla mnie walka o równe prawa.

Krzyk, gdy potrzeba logicznych argumentów?


Logiczna jest niby wiara w bozie? Logiczne jest zaprzeczanie ustaleniom WHO? Logiczne jest zasłanianiem dzieciakami przed policją? XD

Wypowiedzi arcybiskupa M. Jędraszewskiego mówiły o degrengoladzie IDEOLOGI, nie o ludziach.


LGBT to konkretni
@RatKing: przeszkadza mi wasza hipokryzja. Mogę wierzyć w cokolwiek, choćby latającego potwora spaghetti czy brodatego pedofila w turbanie potocznie nazywanego mahometem, Czy jak wy wierzycie w Zandberga i Biedronia :D Ok - prosta sprawa - nazywaj jak uważasz ale nie wymagaj ode mnie na siłę szacunku dla Twoich przekonań. Deal? Rozumiesz, że działa to w dwie strony?
FenrisVonUlfer - @RatKing: przeszkadza mi wasza hipokryzja. Mogę wierzyć w cokolwiek,...

źródło: comment_tcCCDNtu4eKrG5UpVeAwF1doMjHXswut.jpg

Pobierz